Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 13:59 | London, Oct 03 11:59 | New York, Oct 03 07:59
Shanghai, Oct 03 19:59 | Tokyo, Oct 03 20:59 | Sydney, Oct 03 22:59

За придбання "Полтаваобленерго" позмагаються 2 компанії

За придбання "Полтаваобленерго" позмагаються 2 компанії
24 грудня 2010 в 18:51 - Роман Зайцев


За придбання "Полтаваобленерго" позмагаються 2 компанії

Заявки на участь у торгах з продажу державного пакета акцій енергопостачальної компанії ВАТ "Полтаваобленерго" у розмірі 16,24% акцій подали два претенденти. Про це повідомили у прес-службі Фонду держмайна.ФДМ 24 грудня проведе аукціон з продажу 35 млн 890,001 тис. акцій "Полтаваобленерго" на фондовій біржі ПФТС.

Стартова ціна однієї акції становитиме 3,0297 гривні - 108,735 млн. гривень за весь пакет.

Таким чином, ФДМ зберіг стартову ціну однієї акцій "Полтаваобленерго" на рівні останніх невдалих торгів 16 липня 2010 року.

Пакет акцій обленерго розбитий на чотири лоти.

Зокрема, до продажу будуть пропонуватися три лоти загальною кількістю 32,250 млн. акцій і ще один лот у 3,64 млн. акцій.

Як повідомлялося, ФДМ 9 липня вдалося реалізувати 8,76% з виставлених на продаж 25% +1 акція "Полтаваобленерго" двом компаніям за 58,6 млн. гривень.

У ході торгів ціна акції зросла на 10% - до 3,0297 грн, всього було продано дев'ять з 26 лотів.

Наступні торги були призначені на 16 липня із стартовою ціною 108,735 млн. гривень за весь пакет.

На них була подана одна заявка, однак за день до торгів ФДМ своїм наказом припинив їх без пояснення причини.

За даними одного з учасників торгів, продані ФДМ 8,76% акцій "Полтаваобленерго" були придбані на користь бізнесменів Ігоря Коломойського і Костянтина Григоришина, що консолідували понад 80% акцій обленерго.

Інтерес до торгів до продажу блокпакетів обленерго знизився після того, як три групи акціонерів, що конфліктували раніше - брати Ігор і Григорій Суркіси, Коломойський і Костянтин Григоришин, домовилися про компроміс.

За придбання "Полтаваобленерго" позмагаються 2 компанії


Новини Статті Аналітика
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського ’Укртелеком’ напередодні приватизації ’Укртелеком’ напередодні приватизації
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах ФДМУ хоче продавати пiдприємства дешевше ніж на попередніх аукціонах Коломойський придбав ще одну авіакомпанію Коломойський придбав ще одну авіакомпанію Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті