Інвестиції.орг

Kyiv, May 26 16:41 | London, May 26 14:41 | New York, May 26 10:41
Shanghai, May 26 22:41 | Tokyo, May 26 23:41 | Sydney, May 27 01:41

ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів

ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів
18 травня 2011 в 12:20 - Роман Зайцев


ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів

Фонд державного майна ініціює виключення з переліку заборонених до приватизації близько 700 підприємств багатьох секторів, які раніше ніколи не пропонувалися до продажу.Про це заявив глава ФДМ Олександр Рябченко, передає "Інтерфакс-Україна".

"Це підприємства авіабудування, Національного космічного агентства, солевидобувні, вино-горілчані, з виробництва та ремонту залізничної техніки, ряд підприємств оборонного замовлення", - сказав він на 7-й щорічной конференції Інституту Адама Сміта "Український інвестиційний саміт", що проходить в Лондоні 15-18 травня.

Рябченко також повідомив, що протягом двох років буде проведена приватизація компаній електроенергетики.

"З теплової приватизації та енергопостачання держава повинна піти, тому що вже половина ринку приватизована", - зазначив глава приватизаційного відомства.

Він уточнив, що цього року на продаж будуть виставлені енергогенеруючі компанії "Дніпроенерго" і "Західенерго", а також дев‘ять енергопостачальних компаній.

"Будемо продавати пакетами по чотири компанії: одну генеруючу компанію і три обленерго, через два місяці - ще чотири, а потім три обленерго", - пояснив голова ФДМ.

Він спрогнозував, що до кінця року вдасться продати або всі 11, або перші вісім.

У той же час він відзначив, що в статутному капіталі НАК "Енергетична компанія України" залишаться блокуючі пакети по 25% +1 акція.

ФДМ хоче продати 700 заборонених до приватизації об’єктів


Новини Статті Аналітика
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях Новітні рекламні технології як інновації в маркетингових комунікаціях ’Укртелеком’ напередодні приватизації ’Укртелеком’ напередодні приватизації
Власник Власник "Універсальної інвестиційної групи" збирається продати свій страховий бізнес Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Проблеми формування технологічної інфраструктури як складової національної інноваційної системи Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Нафтогаз України" продав ОВДП на 5 млрд грн "Дельта банку" Продаж заставного майна в Україні на аукціоні Продаж заставного майна в Україні на аукціоні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Нафтогаз" вперше продав ОВДП на 5 мільярдів приватному банку Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Укргазвидобування" продало на аукціоні 108,69 тисяч тонн скрапленого газу Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн Рідкісний рожевий діамант продано на аукціоні Sotheby’s за рекордні $46 млн I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Єдиний справжній критерій успіху - це порівняння того, що Ви робите з тим, що Ви могли б зробити.

Пол Мейер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті