Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 18 17:48 | London, Apr 18 15:48 | New York, Apr 18 11:48
Shanghai, Apr 18 23:48 | Tokyo, Apr 19 00:48 | Sydney, Apr 19 02:48

Хімічна промисловість

RSS стрічка

 

Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки

Міністерство охорони здоров'я у 2010 році закупило на 800 мільйонів гривень імпортних препаратів, аналоги яких є в Україні і до того ж коштують удвічі дешевше.

 
Мінохорони здоров’я хоче замінити іноземні ліки вітчизняними

Незабаром частка вітчизняних лікарських засобів, біотехнологічних препаратів, зокрема вакцин і сироваток, на ринку України значно зросте.

 
"Кременчуцький завод техвуглецю" збільшив обсяги виробництва на 96,3%

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (Полтавська обл.) у січні-квітні 2011 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. збільшило обсяги виробництва на 96,3% - до 19 тис. 360 т. Про це говориться в повідомленні підприємства.

 
Китайці побудують у Калуші завод калієвих добрив

Китайці побудують у Калуші на Прикарпатті завод безхлорних калієвих добрив. Про це на прес-конференції в Івано-Франківську повідомив президент китайського підприємства з іноземними інвестиціями "Кітпред" Ден Сяосю.

 
"Кременчуцький завод техвуглецю" збільшив обсяги виробництва на 75%

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (Полтавська обл.) у січні-березні 2011 р. в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. збільшив обсяги виробництва на 75,5% - до 13 тис. 977 т. Про це йдеться в повідомленні підприємства.

 
"Кременчуцький завод техвуглецю" збільшив обсяги виробництва на 62%

ВАТ "Кременчуцький завод технічного вуглецю" (Полтавська обл.) У січні-лютому 2011 р. в порівнянні з січнем - лютим 2010 р. збільшив обсяги виробництва на 62% - до 8788 т. Про це йдеться в повідомленні підприємства.

12 березня 2011 в 09:19  Хімічна промисловість.  
 
Фірташ обіцяє Україні добрива зі знижкою

Власник Group DF Дмитро Фірташ має намір постачати на внутрішній ринок України добрива за ціною, на 20-25% нижчою за ринкові. Про це повідомила прес-служба бізнесмена.

12 березня 2011 в 08:00  Хімічна промисловість.  
 
Мінекології у 2011 р. спрямує понад 627 млн. грн. на вирішення екологічних проблем

У 2011 р. Міністерство екології та природних ресурсів України планує спрямувати на вирішення екологічних проблем 627 млн. 400 тис. грн.

 
Фармацевтичний ринок України виріс на 14%

Фармацевтичний ринок України за 2010 р. виріс на 14% у грошовому вираженні (до 23,24 млрд грн) і на 5% у натуральному (1,38 млрд упаковок), йдеться звіті дослідницької компанії Proxima Research.

 
"Сумихімпром" накупив руди кольорових металів майже на 58 мільйонів

ВАТ "Сумихімпром" провів відкриті торги на закупівлю руд кольорових металів (концентрат ільменітовий - 48 тис. т). Про це повідомляє сайт Державних закупівель України.

 
"Фармак" випускатиме ліки у Шостці

Компанія "Фармак" планує ввести в експлуатацію нове підприємство з виробництва активних фармацевтичних інгредієнтів в м. Шостці на базі ВАТ" АК Свема "до кінця 2012 р. Про це заявив керівник інвестиційного проекту компанії "Фармак" Олексій Іванченко на першому засідання ради з питань залучення інвестицій при голові Сумської облдержадміністрації.

 
Обсяг фармацевтичного ринку України зріс на 17,7%

Обсяг фармацевтичного ринку України (у грошовому виразі) в 2010 р. виріс на 17,7%, до 19,7 млрд грн. Про це на прес-конференції сказав голова Державної служби лікарських препаратів і контролю за наркотиками Олексій Соловйов.

 
Міністерство екології та природних ресурсів проти створення  заводу з переробки отрутохімікатів в Карпатах

Міністерство екології та природних ресурсів підтримує всі дії органів місцевого самоврядування, спрямовані на очищення України від небезпечних відходів.

 
Хімічні активи Фірташа можуть продати структурам пов’язаних з  "Газпромом"

Хімічні активи Дмитра Фірташа можуть бути продані новому власнику - структурам, пов'язаних з російським "Газпромом".

 
"Укрнафті" дозволили арендувати "Дніпроазот"

Антимонопольний комітет дозволив нафтовидобувної компанії "Укрнафта" орендувати майновий комплекс виробника аміаку і азотних добрив підприємства "Дніпроазот".

 
Фірташ хоче придбати ще й черкаський "Азот"

Підприємець Дмитро Фірташ, який володіє Group DF, має намір брати участь у придбанні ВАТ "Азот" - Черкаси.

 
"Кременчуцький завод техвуглецю" збільшив прибуток на 45%

ВАТ "Кременчуцький завод техвуглецю" (Полтавська обл.) в 2010 р. в порівнянні з попереднім роком збільшив чистий прибуток на 45% - до 7,4 млн грн. Про це повідомляє представник підприємства.

 
Міністерство екології та природних ресурсів України зробить все, щоб вивезти мононітрохлорбензол з України

Міністерство екології та природних ресурсів досягло попередніх домовленостей з німецьким спеціалізованим підприємством DOW Chemical Company стосовно можливої утилізації токсичних відходів виробництва мононітрохлорбензолів (МНХБ), накопичених на проммайданчику ДП "Горлівській хімічний завод".

 
Завод з переробки гексахлорбензолу в Калуші не дозволять будувати

Про це голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк заявив, спілкуючись із журналістами після спільного засідання колегії ОДА та президії обласної ради.

 
Львівські підприємства працюють без дозволів на забруднення повітря

180 підприємств Львівської області, серед яких і ті, що найбільше забруднюють довкілля, не звернулися до Держуправління охорони навколишнього природного середовища щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, повідомили в управлінні.

 
Ярославський сказав за скільки готовий продати черкаський "Азот"

Український бізнесмен Олександр Ярославський погодився б на продаж Черкаського "Азоту", якщо б запропонована ціна склала 800 млн. доларів.

 
В Калуші на 11 тис. тон гексахлорбензолу більше, ніж мало б бути

Про це на нараді за участю Міністра МНС Віктора Балоги спільно із головними управліннями МНС в області та керівництвом Івано-Франківської облдержадміністрації повідомив заступник мера Калуша Василь Петрів.

 
ВАТ "ЗАлК" сплатить 27 млн. грн. за забруднення повітря

Запорізький природоохоронний міжрайонний прокурор встановив факти наднормативного викиду забруднюючих речовин в повітря на ряді промислових підприємств Запоріжжя.

 
"Макіївкокс" за грудень збільшив виробництво коксу на 5,5%

У грудні завод "Макіївкокс" (Макіївка, Донецька область) збільшив в порівнянні з листопадом виробництво валового коксу на 5,5%, або на 5,0 тис. тонн до 96,0 тис. тонн.

 
Україна експортувала Росії високозбагачений уран

Україна вивезла зі своєї території значну частину високозбагаченого урану в рамках домовленостей зі США, повідомив агентству директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин.

 
Понад 94 тонни непридатних пестицидів на Волині ліквідовано

Міністерство екології та природних ресурсів України завершило збирання, затарювання та вивезення запланованого на 2010 рік обсягу застарілих хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР) на території 13 областей, АР Крим та міста Севастополь. Про це ІМК повідомили у прес-службі Мінприроди.

 
На  утилізацію пестицидів Мінекології та природних ресурсів розраховує в 2011 р. освоїти близько 220 млн. грн.

Директор департаменту екобезпеки Мінекології та природних ресурсів Олександр Соколов заявив, що планується, що загальний обсяг фінансування на знищення пестицидів в 10-ти основних областях, в першу чергу в областях, де буде проходити Євро-2012, складе приблизно 220 млн. грн. на наступний рік.

 
В морський порт "Октябрськ" відправлять останній ешелон з відходами гексахлорбензолу

Сьогодні з Івано-Франківської області в спеціалізований морський порт "Октябрськ" (м. Миколаїв) буде відправлений останній у 2010 році ешелон з відходами гексахлорбензолу (ГХБ), який зберігається в зоні надзвичайної екологічної ситуації в м. Калуш.

 
Індуси хочуть виробляти медикаменти на Сумщині

Індійська фармацевтична компанія Genom Biotech налагодить в Сумській області виробництво медикаментів. Зараз підшукується земельна ділянка під будівництво майбутньої фармацевтичної фабрики.

 
До кінця 2011 року "Стірол" модернізують на 100%

Голова ради директорів Group DF Дмитро Фірташ прогнозує, що найбільший хімічний концерн "Стірол" (Горлівка, Донецька область) вийде на повну потужність роботи до кінця 2011 року.


 
Ярославський каже, що Фірташ ще не продає йому "Азот"

Переговори про продаж ВАТ "Азот" поки не ведуться. Про це сьогодні на прес-конференції заявив президент групи DCH, президент футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський.

 
Сергій Тарута орендовуватиме "Дніпроазот"

Дніпроазот може бути зданий в оренду нафтовидобувній компанії Укрнафта.

 
Азаров хоче добувати фосфати і фосфорити в Сирії

Київ пропонує Дамаску створити спільне підприємство з видобутку фосфатів і фосфоритів на території Сирії. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з президентом Сирії Башаром Аль-Асадом.

 
У Житомирській області збільшилися перевезення хімічних і мінеральних добрив

У Житомирській області перевезення хімічних і мінеральних добрив збільшилися в 5 разів, брухту чорних металів - на 31%, нафти і нафтопродуктів - на 13%.  

29 листопада 2010 в 10:20  Хімічна промисловість.  
 
Фірташ купив 90% концерну "Стірол"

Кіпрська компанія Ostchem Investments Limited, яка контролюється бізнесменом Дмитром Фірташом, сконцентрувала 90,3% концерну "Стирол".

 

24 листопада 2010 в 10:50  Хімічна промисловість.  
 
Азаров допоможе російським хімікам збільшити прибутки в Україні

Урядова Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі скасувала антидемпінгові мита щодо аміачної селітри російської "Мінерально-хімічної компанії "Єврохім".

 

2 листопада 2010 в 13:40  Хімічна промисловість.  
 
"Дніпроазот" здаватиме в оренду майновий комплекс

Акціонери ВАТ "Дніпроазот", який входить у сферу впливу бізнесмена Ігоря Коломойського, на зборах 29 жовтня вирішили передати в оренду цілісний майновий комплекс (ЦМК) підприємства.

 

1 листопада 2010 в 15:50  Хімічна промисловість.  
 
Україна вивозить пестициди в Європу

Міністерство охорони довкілля виділило 50 млн. гривень на знищення прострочених, невідомих та заборонених пестицидів. До кінця року планують зібрати та вивезти близько 2,5 тис. тонн отруйних речовин, повідомляє українська служба новин BBC.

 

1 листопада 2010 в 12:50  Хімічна промисловість.  
 
В Мінекономіки думають про мито для російської селітри

У п'ятницю міністр економіки Василь Цушко провів засідання Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, на якому розглядалося питання "про початок проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну нітрату амонію з Російської Федерації".

 

 
"Сумихімпром" запрацював на замовлення Фірташа

ВАТ "Сумихімпром", одне з провідних підприємств хімічної галузі України, після майже трирічного простою відновило роботу цеху з випуску суперфосфату, під замовлення OstChem Ukraine на випуск 5,8 тис. тонн добрива.

 

 
Коломойський може передати "ДніпроАзот" в оренду Фірташу

Великий виробник аміаку та азотних добрив підприємство "ДніпроАзот" має намір передати свій майновий комплекс в оренду.

 

 
Кабмін розглядає можливість постачання виробників азотних міндобрив дешевим газом

Кабінет міністрів України розглядає можливість постачання виробників азотних міндобрив дешевим газом.

 

 
Хімічна промисловість залишилася без пільг

Як показав аналіз рентабельності українських підприємств, хімічна галузь, не дивлячись на очікуване підвищення цін на газ, пільг не потребує.

6 листопада відбулася урядова нарада за участю Мінпромполітики, Мінпаленерго і Мінекономіки, на якому обговорювався вплив зростання цін на газ на роботу підприємств хімічної промисловості. Як показав аналіз рентабельності українських підприємств, хімічна галузь, не дивлячись на очікуване підвищення цін на газ, пільг не потребує. "Ми вирішили напередодні переговорів щодо ціни на газ розібратися в тому, наскільки відіб'ється на хімічній галузі зростання цін на паливо", - розповіло виданню "Коммерсант-Украина" високопоставлене джерело в уряді. 

 

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Біржа – це далекобійна гармата... І на біржі оббирають так, як на війні вбивають, не бачиш навіть – хто обібрав тебе.

А.Капюс
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті