Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 12 13:49 | London, Apr 12 11:49 | New York, Apr 12 07:49
Shanghai, Apr 12 19:49 | Tokyo, Apr 12 20:49 | Sydney, Apr 12 22:49

Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату

Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату
29 листопада 2015 в 16:04 - Христина


Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату

Ви стали власником нової квартири. Ваше перше бажання? Ну, звичайно ж, викинути все, що у вас було "в минулому житті", і заповнити нову житлоплощу виключно сучасними і модними речами ... Але не поспішайте.Не поспішайте ділитися своїми скарбами з скрупульозними відвідувачами звалищ. Те, що вам може здатися "мотлохом" не завжди ним є, і "мотлох", за іншими мірками, можливо, виявиться цінним предметом антикваріату. Тому, якщо серед вашої сімейної спадщини є речі, що залишилися від минулих поколінь, задумайтеся, перш ніж з ними розлучитися.

Надежные и долговечные наливные полы из высококачественного сырья для любых типов объектов. 


Навіть речі з півстолітньою історією (наприклад, улюблений торшер вашої бабусі, куплений нею на рік Фестивалю молоді) мають в очах фахівців антикварну цінність. Що вже говорити про більш старовинні предмети - такі, як, наприклад, сервант, вивезений прадідом як трофей з Німеччини, або який-небудь самоварний столик кінця 19 століття, дивом уцілілий в комунальній квартирі при ущільненні ваших предків. Речі, вік яких починається з 100 років, мають, як ви розумієте, вже особливу, практично музейну цінність: їх вам навіть вивезти за межі країни не дадуть (та й за 50-річні, до речі, візьмуть мито розміром в 10% "від вартості культурних цінностей").

Навіть якщо ви не збираєтеся прикрашати свій будинок старовинними сімейними реліквіями, пам’ятайте про те, що антикваріат завжди вважався вигідним довгостроковим вкладенням грошей. Старі меблі у робочому стані ніколи не втратить своєї цінності - навпаки, з роками її вартість буде тільки зростати (як банківський рахунок з хорошими відсотками).

Але якщо залишати спадщину ви не хочете з якихось ще причин, ви можете розлучитися з ним вже зараз - але дещо іншим способом. Для цього вам доведеться відправитися в спеціалізовану фірму, яка займається оцінкою і реставрацією антикваріату. Знайти її цілком реально по Інтернету, але найкраще в такій важливій справі не ризикувати і спробувати попитати знайомих. У гарній фірмі вам завжди запропонують виїзд додому фахівця, який визначить вік і походження предмета, а також підтвердить, що предмет дійсно представляє антикварну і художню цінність (або не підтвердить). Потім він оцінить стан предмета на даний момент, підрахує суму, в яку може обійтися реставрація (від $100 до $1000), а потім назве приблизну ціну, яку ви зможете просити за вашу реліквію.

Дуже важливу роль при оцінці предмету меблів грає його вид і ступінь зношеності: відому фразу "у хорошому стані" антиквари розуміють по-своєму. Так, існують вади, які значно знижують вартість меблів на ринку, оскільки повністю їх усунути практично не вдається. До таких вад, наприклад, відноситься деформація основи. Поганий стан шпону, що вимагає його повної заміни, також здешевлює предмет. Є й втрати, на усунення яких від майстра потрібно багато сил та вміння, а від вас - фінансових вкладень. Це, наприклад, пошкодження меблів жуком точильником, втрата декору або інкрустації або провалене сидіння м’яких меблів - дефект, що вимагає повної і ретельної реставрації всього предмета. Якщо ж в цілому ваші меблі в порядку (подекуди розклеїлася, місцями відійшов шпон, є білясті плями), відновити їх буде не так вже й складно.
 

Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату


Новини Статті Аналітика
Львів просить з держбюджету 100 млн. грн. на реставрацію архітектурних пам Львів просить з держбюджету 100 млн. грн. на реставрацію архітектурних пам"яток Прибуткові інвестиції в антикварний бізнес Прибуткові інвестиції в антикварний бізнес Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
У Львівській області реставровуватимуть старі церкви силами волонтерів У Львівській області реставровуватимуть старі церкви силами волонтерів Антикваріат як вид альтернативних інвестицій Антикваріат як вид альтернативних інвестицій ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
UBS AG інвестуватиме в сільгосппродукцію Швейцарії UBS AG інвестуватиме в сільгосппродукцію Швейцарії Інвестиції в антикварну зброю Інвестиції в антикварну зброю Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Кіностудія MGM може злитися з компанією Lions Gate Кіностудія MGM може злитися з компанією Lions Gate Інвестиції в антикваріат Інвестиції в антикваріат I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
IKEA  опублікувала дані про прибутки IKEA опублікувала дані про прибутки Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Справжня цінність грошей у тому, що вони в очах сучасників додають значимість незначності.

В.Швебель.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті