Військово-промисловий комплекс
|
 |
 |
29 травня в іракський порт Ум-Касср було доставлено чергову партію української військової техніки.
Лідерами продажів на світовому ринку бойових броньованих машин (ББМ) у 2007-2014 роках є Фінляндія, Росія та Україна.
Кабінет міністрів затвердив порядок планування, формування, розміщення та коригування держоборонзамовлення, а також контролю за його виконанням.
Державне підприємство "Завод ім. Малишева" сьогодні відвантажило зі своєї території для відправки Збройним силам Багдада 26 одиниць техніки.
Перу зацікавлена в поставках українського озброєння. Про це йдеться в повідомленні державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт".
Прем’єр-міністр України Микола Азаров пообіцяв прем’єр-міністру Російської Федерації Володимиру Путіну добудувати крейсер "Україна" для його подальшого продажу РФ. Про це прем’єр-міністр заявив у ході двосторонньої зустрічі з російським колегою.
Командування сухопутних військ Таїланду ухвалило рішення про закупівлю 200 українських бойових танків Т-84У "Оплот", які мають замінити застарілі M41A3 американського виробництва.
Державна компанія "Укрспецекспорт" здала іракській стороні першу партію БТР-4 в кількості 26 одиниць. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
Завод імені Малишева отримав від Міноборони проект договору на виробництво танків "Булат" і "Оплот" на суму близько 100 мільйонів гривень.
Україна в квітні поставить першу партію бронетехніки Іраку в рамках масштабного контракту обсягом понад 550 мільйонів доларів.
Україна відправить в Ірак першу партію колісних бронетранспортерів БТР-4 до середини квітня.
Азербайджан висловив зацікавленість у ремонті і модернізації на підприємствах українського оборонно-промислового комплексу військової техніки виробництва радянських часів.
Україна вже не входить до чільної десятки світових експортерів зброї. У рейтингу Стокгольмського міжнародного інституту досліджень миру Україна за останні п'ять років опустилася з 10 на 12 місце.
Корпорація "Укроборонпром" призначить нового керівника ДП "Завод ім. Малишева" - провідного підприємства в Україні з виробництва бронетехніки.
Росія не виключає залучення українських фахівців для створення нової важкої стратегічної ракети.
Рішення про можливу купівлю Росією ракетного крейсера "Україна", який будується на верфях у Миколаєві, поки не прийнято.
Кабінет міністрів України приєднав до "Укроборонпрому" ще 6 підприємств. Про це йдеться в щойно опублікованій постанові Кабміну від 19 січня 2011 р. № 53.
Україна і Туреччина домовилися про співпрацю в оборонно-промисловій сфері. Про це заявив президент Віктор Янукович на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом у вівторок у Києві, повідомляє прес-служба глави держави.
Державна компанія "Укрспецекспорт" спростовує інформацію про зрив Україною контрактів з поставок військової техніки до Іраку, у результаті чого іракська сторона застосувала до України штрафні санкції. Про це повідомляє прес-служба "Укрспецекспорт".
У Держкомпанії "Укрспецекпорт" спростовують звинувачення у зриві контракту на постачання військової техніки до Іраку, і застосування іракськими партнерами до української сторони штрафних санкцій.
Ірак може виставити Україні штраф у сумі до 9 млн. доларів через зрив поставки літаків Ан-32Б.
Першу партію українських БТР-4 очікують в Іраку у лютому 2011 року.
Обсяг експорту озброєнь і спецпослуг держкомпанії "Укрспецекспорт" та її дочірніх підприємств за підсумками 2010 року склав 956,7 мільйона доларів, що на 19,66% більше у порівнянні з 2009 роком.
Керівництво "Укрспецекспорту" докладає зусиль для того, щоб виконати контракти з поставок військової техніки, які опинилися на межі провалу з вини колишнього керівництва компанії.
Український парламент у середу не підтримав зміни до закону про Збройні сили щодо забезпечення належного рівня фінансування.
Кабмін створив держконцерн "Укроборонпром", включивши до нього 7 підприємств військово-оборонного комплексу, в тому числі Державну компанію з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення "Укрспецекспорт". Про це йдеться в постанові уряду № 1221.
Грузія має намір купувати в Україні озброєння. Про це в інтерв`ю журналу "Эксперт Украина" заявив віце-прем`єр-міністр і державний міністр із питань євроінтеграції уряду Грузії Георгій Барамідзе.
Енергопостачальна компанія ВАТ "Харківобленерго" відключила державне підприємство "Завод ім.Малишева" від енергопостачання за борги у розмірі 7,26 млн. гривень.
Перша партія українських БТР-4 буде поставлена замовникові в середині грудня.
Ідея створити при Мінпромполітики держкомпанію, яка б представляла інтереси вітчизняних оборонних підприємств на зовнішніх ринках, зазнала остаточної поразки.
Лівія має намір зробити замовлення на будівництво військових суден на українських суднобудівних заводах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України.
Кбінет міністрів призупиняє фінансування державних програм зі створення корабля класу "корвет", літака "Ан-70" і з модернізації вертольотів.
Фінансування потреб оборонного комплексу України в 2010 р. збільшено на 4 млрд 142,7 млн грн порівняно з минулим роком. Про це на прес-конференції заявив директор департаменту фінансів Міноборони України Іван Марко.
Кабінет міністрів України виділив на безповоротній основі 19,3 млн грн для придбання виробничої лінії та налагодження на базі казенного науково-виробничого об’єднання "Форт" МВС України виробництва деталей зброї за МІМ-технологіями згідно відповідного порядку використання у 2010 р. коштів Стабілізаційного фонду. Про це йдеться в постанові Кабміну від 27 жовтня 2010 р. № 1040.
Найближчим часом Україна має розпочати виконання контракту з Іраком на поставки до цієї країни українських озброєнь. За повідомленнями міністерства промислової політики, до Іраку надійдуть перші 11 бронетранспортерів — БТР-4 — в рамках масштабного проекту озброєння іракської армії, схваленого минулого року.
ДП "Завод ім. Малишева" сьогодні передав Міністерству оборони України 10 танків БМ "Булат", виготовлення яких здійснюється відповідно до контракту підписаного в 2009 р.
Українська сторона пропонує іншим країнам послуги своїх підприємств військово-промислового комплексу з ремонту і модернізації військової техніки.
Україна, заблокувавши продаж китайських танків у Перу, почала випробування спільного україно-перуанського танка Tifon-2.
Міністерство оборони готує програму оновлення авіаційного парку збройних сил держави.
Перші два БТР-3Е1, українського виробництва, у вівторок, 28 вересня, прибули до Таїланду.
Кабінет міністрів України та уряд Федеративної Республіки Бразилія підписали угоду про співробітництво в оборонній сфері. Про це повідомляє Департамент преси та інформації Міністерства оборони України.
Уряд Таїланду має намір придбати в України 100 бронетранспортерів у межах міжурядового контракту, передає ВВС з посиланням на тайське видання The Nation.
Україна готує на вересень поставку до Іраку першого легкого транспортного Ан-32, побудованого на потужностях серійного заводу "Антонов".
Перший російський авіаносець, можливо, буде побудований в кооперації з українськими корабелами. Про це повідомляє агентство "Интерфакс" із посиланням на джерело в Головному штабі ВМФ РФ.
В Україні державні програми щодо розвитку оборонно-промислового комплексу за 8 міс. 2010 р. виконані лише на 20%. Про це у ході першого всеукраїнського форуму оборонної промисловості заявив голова комітету ВР з питань національної безпеки і оборони, народний депутат фракції НУ-НС Анатолій Гриценко.
Україна і Бразилія створять на території останньої спільне підприємство з виробництва бронетехніки, у тому числі, танків вагою до 40 т. Про це говориться в прес-релізі Мінпромполітики з посиланням на підсумки четвертого спільного засідання міжурядової україно-бразильської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.
КИЇВ, 20 січня. (Олена Кривенко - УКРІНФОРМ ). Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості України", повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
Назад
|

 |
Фраза дня
|
|
 |
Підписатись на матеріали
|
|