Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 04:38 | London, Oct 03 02:38 | New York, Oct 02 22:38
Shanghai, Oct 03 10:38 | Tokyo, Oct 03 11:38 | Sydney, Oct 03 13:38

ІСІ

RSS стрічка
Інвестиції через ETF (exchange-traded funds)

За 18 років свого існування ETF (exchange-traded funds), або індексні фонди, що торгуються на біржі, справили тиху революцію на ринку управління активами. Ідея індексного інвестування, що дозволяє дешево купити кошик акцій, так сподобалася інвесторам, що сьогодні під управлінням ETF перебуває $862 млрд., а їхні акції можна купити на 42 біржах по всьому світу.  

6 березня 2011 в 09:15  ІСІ.  
 
Шість помилок інвестора, що можуть принести крах

Аналітик Вільям Лінотт задається питанням, чи є нинішні злети і падіння основних індексів передбачуваною і навіть здоровою корекцією, чи нас чекає крах інвесторів?

19 лютого 2011 в 16:56  ІСІ.  
 
5 етапів розвитку "ринкових міхурів"

Під терміном "міхур" мається на увазі ситуація, коли ціна активів починає значно перевищувати їх базову вартість. Ціна як би "надувається" і зовсім не відображає реальний стан справ. У економічному середовищі вживаються терміни "ціновий міхур", "фінансовий міхур", "спекулятивний міхур". Всі вони означають одне і те ж явище, і найчастіше економісти називають його просто "міхуром".

29 січня 2011 в 16:04  ІСІ.  
 
5 уроків, які потрібно засвоїти із краху emerging markets

Інвестори за останні роки зазнали великих збитків за своїми інвестиціями у ринки, що розвиваються. Експерти американського видання Washington Post пропонують згадати одвічну істину і повчитися на своїх помилках. Отже, п'ять уроків, які можна отримати з краху феномена emerging markets.

16 січня 2011 в 09:00  ІСІ.  
 
10 найдорожчих казусів біржових гравців на фондовому ринку

Завдяки розвитку комп'ютерних і телекомунікаційних технологій біржова торгівля здійснюється зі швидкістю натискання клавіші. Так само блискавично відбуваються помилки.

15 січня 2011 в 16:04  ІСІ.  
 
П’ять принципів гравця, необхідних для придбання акцій

Про що завжди потрібно пам'ятати, купуючи акції? Радять Уоррен Баффетт, Джордж Сорос, Пітер Лінч.

18 грудня 2010 в 16:04  ІСІ.  
 
Акції європейських компаній падають

Інвестори європейських фондів за останні три місяці отримали два серйозні удари: капіталізація європейських компаній впала на фоні скорочення урядових витрат, а боргова криза в Греції обрушила євро майже на 20%. У той же час фонди ринків, що розвиваються, показали себе набагато краще, впавши в середньому на 5% проти 15%-го падіння в Європі.

12 грудня 2010 в 09:00  ІСІ.  
 
Оцінка вартості акцій та облігацій

Акції все ще дешеві, а облігації дорогі, і прибутковість по них повинна збільшитися. Кількісне пом’якшення закінчиться, і на зміну йому прийде більш відповідальна бюджетна політика. Всі ці спостереження свідчать про те, що ведмежа торгівля останніх років вже не виглядає так привабливо.

5 грудня 2010 в 15:00  ІСІ.  
 
Пайові та приватизаційні цінні папери

Акція - цінний папір без установленого терміну обігу, що засвідчує пайову участь у статутному фонді акціонерного товариства, підтверджує членство у ньому, право на участь в управлінні ним, а також на одержання частини прибутку у вигляді дивіденду і на участь у розподілі майна при ліквідації акціонерного товариства.

 

18 листопада 2010 в 10:42  ІСІ.  
 
П’ять міфів про диверсифікацію активів

В останні роки було сказано багато пишномовних слів про переваги алокації активів. Але в ході останнього падіння фондових індексів інвестори зрозуміли, наскільки роздута була ця тема. Алокація, або розподіл, активів (насправді це просто гарна назва диверсифікації) не захистить вас на ведмежому ринку. Ніякого оптимального розподілу активів не існує.

 

19 жовтня 2010 в 16:41  ІСІ.  
 
Десять способів врятувати інвестиції, коли падають біржі

Іан Коуї, редактор відділу особистих фінансів газети Daily Telegraph, радить, що робити дрібним інвесторам у ситуації, коли біржі падають, і як перетворити втрати на нові можливості.

 

8 жовтня 2010 в 17:13  ІСІ.  
 
Інвестування у інвестиційні фонди

Інвестувати – вкладати капітал (гроші) у яке-небудь підприємство, справу з метою отримання прибутку.

 

1 жовтня 2010 в 16:00  ІСІ.  
 

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті