Інвестиції.орг

Kyiv, Nov 15 23:22 | London, Nov 15 21:22 | New York, Nov 15 17:22
Shanghai, Nov 16 05:22 | Tokyo, Nov 16 06:22 | Sydney, Nov 16 08:22

Коломойський придбав ще одну авіакомпанію

Коломойський придбав ще одну авіакомпанію
Рейтинг: 0
Голосів: 0
27 вересня 2010 в 10:15 - Роман Зайцев


Коломойський придбав ще одну авіакомпанію

"Роза Ветров" стала четвертою вітчизняної авіакомпанією, яка перейшла під контроль структур Ігоря Коломойського.  Тепер частка ринку авіаперевезень, займана "Приватом", виросла до 60%. У авіакомпанії Windrose ("Роза Вітрів") змінився власник.

Зокрема, за даними газети "Дело" , головний акціонер і гендиректор компанії Володимир Каменчук продав свій пакет акцій.

Факт зміни власника в "Розе Ветров" підтверджують. "Так, у нас відбулася зміна власників", - повідомили в прес-службі компанії.

Проте подробиць угоди - суму й ім‘я покупця - там не розголошують.

За інформацією джерел, покупцями авіакомпанії є структури, близькі до групи "Приват"  Коломойського.

Про це також свідчить політика, якої останнім часом дотримується "Роза Ветров".

Зокрема компанія активно розвиває співпрацю з іншими підконтрольними "Привату" авіакомпаніями: "АероСвіт", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа".

Між перевізниками ще в 2009 році було укладено interline-угоду, що дозволяє його учасникам продавати перевезення за маршрутами своїх партнерів.

Починаючи з 2009 року "Роза Ветров" та авіакомпанії, підконтрольні "Привату", розвивали свою співпрацю ударними темпами.

У березні між повітряним альянсом Коломойського і "Розой Ветров" було укладено код-шерінгову угоду, що дало змогу компаніям використовувати флот один одного на правах сублізингу.

Також на період літньої навігації "АероСвіт" і "Роза Ветров"  об‘єднали свої маршрути на напрямку Київ - Москва.

При цьому оператором перевезень на частотах, виділених "Розе", став саме "АероСвіт".

В результаті це дозволило компанії Коломойського збільшити число рейсів до столиці Росії приблизно у півтора рази - до 4-5 на день.

На думку експертів, саме привабливість московського напрямку стало основною причиною поглинання "Розы Ветров" структурами Коломойського.

Можливо, саме через побоювання бути визнаним монополістом новий власник і не афішує угоду.

Необхідно відзначити, що інформація про зміну власника не була представлена і в Антимонопольний комітет.

Нагадаємо, сьогодні відомство розглядає справу про об‘єднання "АероСвіту", "Донбасаеро" і "Дніпроавіа" в єдину структуру.

І якщо в момент прийняття рішення стане відомо про причетність власників цих компаній до покупки нового авіаперевізника, державне відомство може визнати об‘єднання незаконним.

Тим часом, всі чотири авіакомпанії, що входять до неформальний авіаальянс "Привату", вже незабаром можуть ввести єдину уніформу для своїх екіпажів.

Коломойський придбав ще одну авіакомпанію


Новини Статті Аналітика
Добудова другого транспортного Ан-225 Добудова другого транспортного Ан-225 "Мрія" обійдеться в 300 мільйонів доларів "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Міноборони Росії замовило сім Ан-140 Міноборони Росії замовило сім Ан-140 Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? Як можуть вплинути європейські авіакомпанії на українські? ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Клюєв хоче забезпеити Україну вертольотами вітчизняного виробництва Клюєв хоче забезпеити Україну вертольотами вітчизняного виробництва Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Wizz Air удвічі підняла збір за оплату квитків через банк Wizz Air удвічі підняла збір за оплату квитків через банк Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Акціонери МАУ розрахувалися з ФДМУ за приватизацію Акціонери МАУ розрахувалися з ФДМУ за приватизацію Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Завжди вибирайте самий важкий шлях - на ньому Ви не зустрінете конкурентів!

Шарль де Голь
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті