Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 16 12:51 | London, Jan 16 10:51 | New York, Jan 16 06:51
Shanghai, Jan 16 18:51 | Tokyo, Jan 16 19:51 | Sydney, Jan 16 21:51

За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів

За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів
25 травня 2011 в 09:20 - Роман Зайцев


За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів

Білорусь відповідно до умов кредитної програми ЄврАзЕС в найближчі три роки має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів.Про це повідомив віце-прем‘єр, міністр фінансів РФ Олексій Купрін, передають РИА Новости.

"Ми погодили, що обсяг приватизації буде не менше 2,5 мільярда доларів щорічно, тобто сумарно в результаті програми 7,5 мільярда доларів приватизаційних активів повинно бути представлено", - сказав Кудрін у вівторок на нараді в російському уряді по бюджету.

За його словами, список активів, виставлених для приватизації на перші два роки програми, буде складений протягом трьох місяців.

При цьому слід вказати, що Росія давно виявляла бажання купити Мозирський НПЗ у Білорусі.

У 2010 році російсько-британська нафтова компанія ТНК-BP офіційно заявляла про готовність купити Мозирський НПЗ.

Окрім того, президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв заявив про готовність його країни брати участь у приватизації білоруських підприємств, передає "Інтерфакс".

"Казахстан готовий брати участь у програмах приватизації в Білорусі. Нас цікавить машинобудування, нафтохімічний комплекс, сільське господарство", - сказав Назарбаєв.

"Це викличе велику довіру і забезпечить приплив інвестицій у білоруську економіку", - вважає президент Казахстану.

"Білорусь зберегла свою економічну міць: Білорусь працює на переробку. У свою чергу, Казахстан є сировинною державою", - відзначив Назарбаєв.

Він підтвердив готовність розвивати енергетичний діалог з Білоруссю, в тому числі за допомогою укладання угоди про постачання казахстанської нафти до Білорусі.

Крім того, президент Казахстану вважає перспективною співпрацю у ряді інших сфер, зокрема, в агропромисловому комплексі.

"Казахстан готовий стати постачальником в Білорусь продовольчої пшениці твердих сортів", - сказав Назарбаєв.

За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів


Новини Статті Аналітика
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору ’Укртелеком’ напередодні приватизації ’Укртелеком’ напередодні приватизації
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі S&P знизило кредитний рейтинг Білорусі Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Розвиток інвестиційної діяльності: стратегії і умови їхньої реалізації Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Білорусь частково перейшла на долар і євро Білорусь частково перейшла на долар і євро "Одеса-Броди" може почати працювати на Коломойського I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті