Інвестиції.орг

Kyiv, May 19 07:43 | London, May 19 05:43 | New York, May 19 01:43
Shanghai, May 19 13:43 | Tokyo, May 19 14:43 | Sydney, May 19 16:43

Економіка

RSS стрічка
Правова природа управління пайовим інвестиційним фондом

Потенційними механізмами залучення інвестиційних ресурсів у вітчизняну економіку можуть стати інститути спільного інвестування, (пайові та корпоративні інвестиційні фонди), найбільш поширені з яких в Україні - пайові інвестиційні фонди (ПІФ).

13 вересня 2011 в 15:15  Економіка.  
 
Окремі аспекти правового статусу компанії з управління активами інституту спільного інвестування

Центральною фігурою правовідносин з управління інститутом спільного інвестування (ІСІ) виступає компанія з управління активами (КУА), оскільки саме від неї залежить дієвість та ефективність управління ним. Належить КУА провідне місце і в структурі суб’єктів управління вітчизняних ІСІ.

11 серпня 2011 в 10:10  Економіка.  
 
Польща вирішила ще почекати з переходом на євро

Бюджетні кризи в низці країн єврозони негативно віддзеркалилися на іміджі спільної європейської валюти.

24 травня 2011 в 16:20  Економіка.  
 
Конкурс інвестиційних проектів

Фінансовий портал «ІНВЕСТИЦІЇ.орг» є економічним експертом для широкої аудиторії користувачів, яка цікавиться інвестиційними процесами.

18 травня 2011 в 18:34  Економіка.  
 
"ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні

Російсько-українському авіабудівному підприємству "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні.

18 травня 2011 в 13:03  Економіка.  
 
Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції

Кабінет міністрів має намiр прискорити ухвалення програми розвитку авiабудiвної галузi до 2020 року, передбачивши в нiй корпоратизацiю пiдприємств для пiдвищення їх конкурентоспроможностi.

17 травня 2011 в 11:04  Економіка.  
 
Як підвищують енергоефективність українські компанії

Енергоємність промисловості в Україні в кілька разів вище, ніж у розвинених країнах. На приведення вітчизняного виробництва до світових стандартів енергоефективності знадобляться десятки мільярдів доларів.

16 травня 2011 в 13:07  Економіка.  
 
Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми фрмування та розвитку інноваційної інфраструктури"

Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури" присвячена визначенню пріоритетів формування національної та регіональної інноваційної інфраструктури, дослідженню особливостей функціонування інноваційних структур, використанню дослідницького потенціалу ВНЗ в інноваційному розвитку.

13 травня 2011 в 15:54  Економіка.  
 
В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів

Вітчизняні автовиробники звернулися до Кабінету міністрів із проханням врахувати їхню позицію в переговорному процесі щодо створення зони вільної торгівлі з ЄС.

13 травня 2011 в 12:51  Економіка.  
 
Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну

Валютно-фінансовий глухий кут і в цілому ситуація в білоруській економіці змушують бізнес задуматися про міграцію в більш стабільні і перспективні місця - в першу чергу в Росію і Україну.

18 квітня 2011 в 16:00  Економіка.  
 
Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют

Фундаментальний аналіз — це інтерпретація й оцінка основних економічних показників і факторів розвитку країни. Фундаментальним аналізом вивчається поточна ситуація з точки зору політичної, економічної і фінансово-кредитної політики.

14 квітня 2011 в 14:15  Економіка.  
 
Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки

Складний інвестиційний клімат не дозволяє очікувати швидкого відновлення української економіки. За оцінками агентства Standard & Poor`s, ВВП України в нинішньому році зросте максимум на 3,8%.

 
12 квітня 2011 в 17:42  Економіка.  
 
Верховна Рада хоче ввести кримінальну відповідальність за маніпуляції на фондовому ринку

Україні хочуть посилити відповідальність торговців цінними паперами за порушення на фондовому ринку.

11 квітня 2011 в 11:48  Економіка.  
 
СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт

СОТ звернулася до уряду України з проханням розглянути можливість скасування чинних мит на експорт відходів і брухту чорних металів.

17 березня 2011 в 10:41  Економіка.  
 
Експерти назвали три головні загрози світовій економіці

Якщо відновлення економіки не буде підірвано стрибком цін на нафту сьогодні, то в недалекому майбутньому воно, ймовірно, закінчиться масштабною борговою кризою. Експерти наполягають: економіка та грошова система потребують перебудови.

14 березня 2011 в 16:10  Економіка.  
 
Оператори ринку нафтопродуктів мають намір підвищити ціни на бензин до 10-10,2 грн за літр

Найбільші оператори ринку нафтопродуктів мають намір підвищити ціни на бензин до 10-10,2 грн за літр, пояснюючи таку необхідність зростанням цін на нафту та збільшенням ставок акцизного збору на нафтопродукти. Експерти відзначають, що найбільш різко подорожчають нафтопродукти в імпортерів, які вже продають бензин на 20% дорожче рекомендованого Кабміном рівня.

12 березня 2011 в 12:53  Економіка.  
 
Фінансові та боргові проблеми американських штатів

Ринок муніципальних та регіональних зобов’язань практично в будь-якій країні - місце, як правило, тихе і спокійне. Потрапляють, звичайно, муніципальні чиновники і корумповані їх банкіри в кримінальну хроніку і навіть у класичну літературу. Але зазвичай самі емітенти там тихі і мирні, до дефолтів не схильні, та й інвестор більший і солідніший, ризику не любить. Тому широка дискусія в американській пресі про наростаючі проблеми з державним боргом ряду найбільших штатів (в "чорному списку" Іллінойс і Каліфорнія), а також намічені слухання про можливість банкрутства конкретних штатів уже викликали паніку на борговому ринку.  

5 березня 2011 в 14:59  Економіка.  
 
Українські експортери залишають Європу

Три роки кризи істотно змінили структуру українського експорту. Зниження частки металургії в експорті товарів майже на чверть відбулося на тлі зростання в півтора рази частки аграрної продукції. При цьому українські виробники все більше стали орієнтуватися на ринки країн СНД та Азії, поступово залишаючи Європу. За оцінками експертів, ця тенденція збережеться в найближчі роки і може помінятися лише після створення зони вільної торгівлі з ЄС.

17 лютого 2011 в 15:36  Економіка.  
 
МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу

У Міжнародному валютному фонді (МВФ) погодилися з проханням Україні зробити 50-відсоткове підвищення тарифів на газ для населення більш плавним, але наполягли на затвердження пенсійної реформи вже в березні. Перегляд ціни газу почнеться в середині року і пройде в три етапи, якщо в Кабміні знайдуть кошти для компенсації цієї відстрочки. Експерти вважають, що МВФ буде діяти обережно і надасть третій транш кредиту stand-by тільки після прийняття закону про пенсійну реформу.

16 лютого 2011 в 17:10  Економіка.  
 
Китай доріс до другого місця

Китай вчора офіційно став другою економікою світу, обігнавши за обсягом номінального ВВП Японію, яка майже півстоліття утримувала друге після США місце в табелі про ранги найбільших економічних держав.

15 лютого 2011 в 16:45  Економіка.  
 
Рецепт боротьби Китаю з інфляцією

Суперечки про те, наскільки далеко китайські власті готові зайти в боротьбі з інфляцією спалахнули з новою силою після підвищення ставок Народним банком Китаю. Подальше посилення кредитно-грошової політики змушує побоюватися за збереження високих темпів зростання економіки.

12 лютого 2011 в 17:09  Економіка.  
 
Гармонізація податкових систем

Національні податкові системи країн-членів ЄС дуже диференційовані і відрізняються за багатьма параметрами. Основні відмінності: податкова база, ставка податку і його тип. Стратегія інституційних органів Євросоюзу полягає у сприянні забезпеченню однакових умов конкуренції для господарських агентів країн-учасниць, що передбачає усунення податкових кордонів, заходи щодо об'єднання та уніфікації єдиного внутрішнього ринку як основного рушія інтеграційних процесів у регіоні.

6 лютого 2011 в 09:00  Економіка.  
 
Місцевий економічний розвиток

Місцевий економічний розвиток (МЕР) – це процес зміцнення конкурентної позиції міста та активізації його економічного зростання, підвищення добробуту, створення робочих місць, залучення інвестицій та підвищення якості життя для всіх мешканців громади на основі стратегічного партнерства влади, бізнесу, сектору НУО та інших важливих складових частин громади.

9 січня 2011 в 16:04  Економіка.  
 
Продаж заставного майна в Україні на аукціоні

Квартира або машина, куплені на аукціонах, на яких продається заставне майно, можуть обійтися покупцеві приблизно вдвічі дешевше.

8 січня 2011 в 09:00  Економіка.  
 
Основні підходи щодо повернення довіри клієнтів private banking

Більше половини (53%) клієнтів private banking, опитаних PricewaterhouseCoopers в рамках глобального дослідження, проведеного в минулому році, заявили, що вони шукають інвестиційні рекомендації "на стороні". Це свідчить про втрату довіри і високий рівень скептицизму з приводу якості порад, які вони отримують в своєму банку.

11 грудня 2010 в 16:04  Економіка.  
 
Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром

Купівля горлівського концерну "Стірол" завершилася минулого тижня офіційним повідомленням Державної комісії цінних паперів і фондового ринку, згідно з яким 90,3% акцій підприємства перейшли у власність підприємця Дмитра Фірташа через його кіпрський офшор "OstchemInvestmentsLtd".  

30 листопада 2010 в 19:20  Економіка.  
 
Перспективи нафто-газового сектору в Україні

У найближчі два роки, на думку експертів, на українському ринку видобутку вуглеводнів матиме місце великий ажіотаж, в першу чергу - з боку російських компаній. 

 

10 листопада 2010 в 10:30  Економіка.  
 
Азаров їде домовлятись про вільну торгівлю з ЄС

Прем’єр-міністр Микола Азаров вирушає до столиці Європейського Союзу для чергового раунду переговорів про форми подальшої співпраці України з євроспільнотою.

 

13 жовтня 2010 в 12:40  Економіка.  
 
Малий бізнес працює проти економічного розвитку

Кажуть, більшість туристів прибувають до Туреччини в одній сорочці і з 20 євро в кишені і повертаються з цим же. Якщо не вважати курдських терористів, головною загрозою для таких відпочиваючих є турецький малий бізнес.

 

11 жовтня 2010 в 19:30  Економіка.  
 
В умовах кризи найважливіше утримати вже існуючих клієнтів

На підставі досвіду проведення консалтингових робіт, компанія BusinessVision розробила аналітичну записку з практичними рекомендаціями для дистриб’юторських і торгівельних компаній з проведення антикризових заходів.

 

4 жовтня 2010 в 17:04  Економіка.  
 
Нацбанку нарахували мільярдну неефективність

В результаті коригувань кошторису у 2009 році, зобов'язання Національного банку України перед державним бюджетом були зменшені на 1,6 млрд. гривень.

 

4 жовтня 2010 в 15:10  Економіка.  
 
Україна повинна погасити близько $ 17 мільярдів боргу в 2011-2013 роках

Платежі України з держборгу у 2011-2013 роках зростуть до $ 5,506 мільярда, $ 5,259 мільярда і $ 6,324 мільярда відповідно з $ 4,652 мільярда в 2010 році, прогнозує Міністерство фінансів.

 

30 вересня 2010 в 15:30  Економіка.  
 
Fitch підтвердило рейтинги 6 українських банків в іноземній власності

Fitch Ratings підтвердило рейтинги шести українських банків в іноземній власності, включаючи їх довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") в іноземній валюті на рівні "B" зі "Стабільним" прогнозом, які враховують потенціал підтримки з боку зарубіжних акціонерів банків, повідомляє прес-служба рейтингового агентства.

 

27 вересня 2010 в 13:00  Економіка.  
 
Світовий банк лякає Україну негараздами

Якщо зараз не почати реформи, в найближчі роки на Україну очікують часті економічні спади.

24 вересня 2010 в 12:00  Економіка.  
 
Золото може подорожчати наступного тижня на підйомі інвестиційного попиту

Золото може подорожчати наступного тижня, оскільки побоювання щодо сповільнення зростання світової економіки підтримують попит на дорогоцінні метали, як один з найбільш надійних варіантів хеджування ризиків.

 

10 вересня 2010 в 14:55  Економіка.  
 
Харцизський трубний завод (HRTR), АвтоКрАЗ (KRAZ) і Мостобуд (MTBD) на ринку заявок

Українські фондовики з ентузіазмом сприйняли перехід у ринок заявок Української біржі (УБ) нових емітентів. Лише за перших день сумарний об’єм торгів по паперах 3-х нововведених на ринок підприємств (ВАТ ’Харцизський трубний завод, ВАТ ’АвтоКрАЗ’ і ВАТ ’Мостобуд’) перевищив 1,7 млн грн. Ця тенденція сповна зможе отримати продовження. В недалекому майбутньому ринок може успішно сприйняти і інших емітентів, переважно, з ’другого ешелону’ (ВАТ ’УкрАвто’, ВАТ ’Азовгальмаш’, ВАТ ’Миронівський завод круп і комбікормів’ та ін.)

 

13 листопада 2009 в 14:07  Економіка.  
 
Бонум Груп: Фондовий ринок розвернули дані по ВВП США

Стрімкий розворот вверх українського і російського фондових ринків 30 жовтня 2009 року був обумовлений появою позитивної статистики із США. Вперше після річного зниження найбільша економіка світу показала зростання (у III кварталі ВВП країни виріс на 3,5%). Ці дані ще більш укріпили більшість інвесторів в думці про закінчення в країні рецесії. В результаті новина стала серйозним приводом для відновлення фондового ралі на більшості світових ринків.

 

30 жовтня 2009 в 14:22  Економіка.  
 
Інвестиційний рахунок

Не викликає сумніву той факт, що Україна - держава, зацікавлена у залученні іноземних інвестицій. Адже, останні являють собою життєво важливе вливання капіталу у промисловість та фінансовий сектор країни, приносять із собою нові технології та управлінські рішення тощо. Особливо гострою дана проблема стала в умовах сучасної фінансово-економічної ситуації.

 

13 жовтня 2009 в 14:24  Економіка.  
 
МВФ на шляху до реформування

6-7 жовтня в столиці Туреччини Стамбулі проводилася щорічна зустріч МВФ, на якій було висунуто ряд ключових тез щодо реформування, як власне МВФ, так і глобальної економіки загалом.
Впливові міжнародні організації такі як Міжнародний валютний фонд (МВФ), Світовий Банк та Світова Організація Торгівлі за словами Дж. Стігліца керують глобалізацією. А самими організаціями керують навіть не розвинені країни Заходу, а їхні провідні ділові та фінансові кола. Так, МВФ має значний вплив на країни, що розвиваються та країни з перехідною економікою, рекомендуючи їм напрями та темпи реформування соціально-економічних та політичних систем. Доволі часто “рецепти”, пропоновані МВФ та іншими організаціями, не відповідають національним особливостям та соціально-економічній ситуації в країні. Слідування базованим на неоліберальній ідеології рекомендаціям міжнародних фінансових організацій має погані для незахідних країн наслідки – навіть, не стільки тому, що вони спрямовані перш за все на забезпечення інтересів західних держав і ТНК у відсталих країнах, а тому, що виходять із методологічно хибної переконаності, зокрема, що індивідуалістсько-прагматичні цінності Заходу здатні вписатися у національні особливості будь-якої держави.
 

9 жовтня 2009 в 14:26  Економіка.  
 
Ймовірність дефолтів українських банків, як за зовнішніми так і за внутрішніми зобов’язаннями залишається невисокою

Не дивлячись на те, що офіційна статистика НБУ свідчить про досить помірне місячне зниження об’єму депозитів, всього лише на 2,7% у жовтні в гривневому вираженні, розбиття по валютах дає більш вражаючі результати - говориться в щоденному огляді фінансових ринків відділу аналізу фінансових АБ "ІНГ Банк Україна".

 

19 листопада 2008 в 16:08  Економіка.  
 
Інвестиції повертаються в Україну:  хімічний завод розпочнуть будувати  на Львівщині до кінця 2008 року

Один із найбільших свiтових хiмiчних концернів компанія «BАSF» заявила про створення потужного агроцентру в рамках Кам’янка-Бузького  індустріального парку(рішення про створення такого індустріального парку вже давно обговорюється в Міністерстві Економіки), що розташований за адресою: вул. Шевченка, м.Кам’янка-Бузька, Львiвська область (дiлянка знаходиться мiж територією колишнього глиняного кар’єру та господарським двором ВПУ-71).

27 вересня 2007 в 09:20  Економіка.  
 

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті