Інвестиції.орг

Kyiv, May 18 10:37 | London, May 18 08:37 | New York, May 18 04:37
Shanghai, May 18 16:37 | Tokyo, May 18 17:37 | Sydney, May 18 19:37

Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.

Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.


Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.

© Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.

 

Всі користувачі сайту Інвестиції.орг також погоджуються з загальними правилами порталу, а також підтверджують, те що ці правила до них донесені і вони їх будуть виконувати.

 

Адміністрація сайту Інвестиції.орг попереджає всіх користувачів порталу про те, що інвестиції на фінансових ринках являються капіталовкладенням з підвищеним ризиком! Всі матеріали з порталу Інвестиції.орг опубліковані виключно в інформативних цілях і не є рекомендацією купити чи продати будь-які активи (цінні папери, нерухомість, частку бізнесу, товари, валюту тощо). Судження, оцінки, рекомендації та будь-яка інша інформація (матеріали) представлена на даному сайті є точкою зору авторів. Адміністрація сайту та автори матеріалів, що опубліковані на сайті Інвестиції.орг не несуть відповідальності за дії третіх осіб (інвесторів), здійснені чи не здійснені на основі інформації (суджень), викладених в даному матеріалі. Будь-які рішення щодо інвестування приймаються інвесторами (користувачами сайту) на основі їх власних міркувань та аналізу, на власний ризик. Весь матеріал, який є викладений на сайті Інвестиції.орг, є інтелектуальною власністю їх авторів. Усі автори (зареєстровані користувачі порталу Інвестиції.орг) надають матеріали згідно правил порталу і автоматично погоджуються з ними. Матеріали, які відмічені знаком \‘реклама\‘ публікуються на правах реклами. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують відвідувачі та користувачі порталу.

 

Копіювання та розміщення матеріалів з цього сайту на інших сайтах дозволяється тільки з гіперпосиланням: Інвестиції.орг. Посилання має бути: прямим, активним, нескриптовим, не закритим від індексації, не забороненим для пошукових роботів.Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще бути м'яким і твердим зовні всередині, ніж твердим зовні і м'яким всередині.

Лао Цзи
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті