Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 27 13:57 | London, Jan 27 11:57 | New York, Jan 27 07:57
Shanghai, Jan 27 19:57 | Tokyo, Jan 27 20:57 | Sydney, Jan 27 22:57

Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.

Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.


Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.

© Інвестиції.орг - портал про інвестування в Україні. 2010-2011. Всі права захищені.

 

Всі користувачі сайту Інвестиції.орг також погоджуються з загальними правилами порталу, а також підтверджують, те що ці правила до них донесені і вони їх будуть виконувати.

 

Адміністрація сайту Інвестиції.орг попереджає всіх користувачів порталу про те, що інвестиції на фінансових ринках являються капіталовкладенням з підвищеним ризиком! Всі матеріали з порталу Інвестиції.орг опубліковані виключно в інформативних цілях і не є рекомендацією купити чи продати будь-які активи (цінні папери, нерухомість, частку бізнесу, товари, валюту тощо). Судження, оцінки, рекомендації та будь-яка інша інформація (матеріали) представлена на даному сайті є точкою зору авторів. Адміністрація сайту та автори матеріалів, що опубліковані на сайті Інвестиції.орг не несуть відповідальності за дії третіх осіб (інвесторів), здійснені чи не здійснені на основі інформації (суджень), викладених в даному матеріалі. Будь-які рішення щодо інвестування приймаються інвесторами (користувачами сайту) на основі їх власних міркувань та аналізу, на власний ризик. Весь матеріал, який є викладений на сайті Інвестиції.орг, є інтелектуальною власністю їх авторів. Усі автори (зареєстровані користувачі порталу Інвестиції.орг) надають матеріали згідно правил порталу і автоматично погоджуються з ними. Матеріали, які відмічені знаком \‘реклама\‘ публікуються на правах реклами. Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яку розміщують відвідувачі та користувачі порталу.

 

Копіювання та розміщення матеріалів з цього сайту на інших сайтах дозволяється тільки з гіперпосиланням: Інвестиції.орг. Посилання має бути: прямим, активним, нескриптовим, не закритим від індексації, не забороненим для пошукових роботів.Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті