Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 04:28 | London, Apr 20 02:28 | New York, Apr 19 22:28
Shanghai, Apr 20 10:28 | Tokyo, Apr 20 11:28 | Sydney, Apr 20 13:28

Правила порталу

Правила порталу

Правила користування інтерактивними ресурсами сайту Investicii.orgМета правил - позначити межі, дотримання яких необхідно для використання форумів, блогів, чату, коментарів та інших інтерактивних ресурсів. Правила сформульовані з урахуванням накопиченого досвіду роботи і законодавства України.

Загальні положення:

1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому і залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.

2. Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання. Розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами і з необхідністю їх дотримання.

Користування ресурсом:

1. Читачем сайту може стати кожен, хто зайде за адресою www.investicii.org.

2. Використовувати інтерактивні ресурси сайту може кожен, хто зареєструється під унікальним ніком з вказівкою своєї діючої адреси електронної пошти.

3. Адміністрація зобов’язується використовувати адреси електронних скриньок зареєстрованих користувачів сайту виключно для розсилки повідомлень з сайту, і ні в яких інших цілях.

4. Тільки зареєстровані читачі сайту мають можливість залишати свої повідомлення у форумі, заводити блоги, задавати питання під час чату і залишати коментарі на сайті.

Інтерактивні ресурси сайту:
1. Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі ресурсу.

2. Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати і вести обмін думками щодо тематики повідомлення опублікованого іншими користувачами.

3. Модератор має право переносити повідомлення в інший розділ, якщо на його думку, вони відносяться до іншої тематики.

4. Не забороняються, але і не вітаються повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики.

На сайті заборонені:

1. Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв’язання військового конфлікту.

2. Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, зокрема за національною, етнічною, расовою або релігійною приналежністю, а також шовіністичні висловлювання.

3. Нецензурні вирази, висловлювання порнографічного, еротичного або сексуального характеру.

4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.

5. Вислови, метою яких є навмисна провокація різкої реакції інших учасників ресурсу.

6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу.

7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

Модерування:
1. Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги і т.п.) мають постмодерацію, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.

2. Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що воно порушує правила ресурсу, він має право видалити його.

3. Кожен користувач так само може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг, коментар стає прихованим для подальшого перегляду модератором.

4. Якщо ви не згодні з рішенням модератора, ви можете написати до служби технічної підтримки, що вказана в контактах сайту.

Підсумкові положення:
1. Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цих правил. В цьому випадку на сайті буде опубліковано відповідне повідомлення про зміни.

2. Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.

3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.

4. Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання і пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.

5. Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.

Правила порталу


Новини Статті Аналітика
Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу Україна розглядає ряд проектів зі збільшення видобутку газу 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Макроогляд, січень Макроогляд, січень
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.

Назад

Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті