Металургія
|
 |
 |
Постачання металопрокату на українському ринку за підсумками 4-х місяців 2011 р. збільшилось на 29,9% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. і склало 2,224 млн. т. Про це повідомляє прес-служба Української гірничо-металургійної компанії (УГМК).
Гірничорудна компанія Ferrexpo оголосила про перехід на поквартальний перегляд цін на залізорудну сировину.
Уряд РФ ввів антидемпінгове мито у розмірі 26% на сталеві ковані валки для прокатних станів, що імпортуються з України.
На металургійному комбінаті "Азовсталь" 25 травня буде повністю виведено з експлуатації мартенівське виробництво, пише видання "Комерсант-Україна" з посиланням на прес-службу групи "Метінвест".
ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат", найбільший український експортер залізорудних окатишів, здійснить виплату дивідендів за підсумками роботи в 2010 році в період з 10 травня по 31 липня поточного року.
Російська металургійна група "Мечел" купує Донецький електрометалургійний завод за 537 мільйонів доларів. Оперативний контроль над підприємством "Мечел" отримала ще в 2010 році, але перевести акції ДЕМЗ на свій баланс їй не дозволяли зобов'язання перед банками.
Румунія вимагає від України відшкодувати мільярда доларів, які Бухарест раніше вклав в пайове будівництво Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд.
"Метінвест", що входить в СКМ Рената Ахметова, планує інвестувати в свої ГЗК в 2011 році майже 5 мільярдів гривень.
ВАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" збільшив у квітні 2011 р. обсяг виробництва концентрату на 15,2% - до 839 тис. т в порівнянні з квітнем 2010 р., обсяг виробництва агломерату за цей же період знизився на 13,6% до 190 тис. т, передає прес-служба підприємства.
На Запорізькому алюмінієвому комбінаті (ЗАлК) 26 квітня була зупинена остання з чотирьох серій електролізного виробництва. Про це виданню повідомили в прес-службі підприємства.
ВАТ "Завод імені Фрунзе" у першому кварталі 2011 року випустило продукції на 18,8 млн грн, збільшивши обсяг виробництва на 34% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, передає прес-служба компанії.
ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" за І квартал 2011 р. скоротило виробництво сталі на до 1 млн 367 тис. т, що на 7% менше, ніж за аналогічний період 2010 р. Про це повідомляється в прес-релізі, розміщеному на сайті компанії.
В Україні за результатами роботи гірничо-металургійних підприємств у першому кварталі 2011 р. виробництво сталі збільшилося на 7% відносно аналогічного періоду минулого року і склало 8,6 млн т, чавуну - на 2% (7,1 млн т), прокату - на 10% (8,2 млн т), повідомляє прес-служба Мінпромполітики України.
Єдиний в Україні виробник первинного алюмінію Запорізький алюмінієвий комбінат (ЗАлК) проводить поступове відключення електролізного виробництва і до літа може повністю припинити виплавку первинного алюмінію, повідомив власник ЗАлК російський РУСАЛ.
За результатами роботи за 3 місяці 2011 р. за порівнянні з відповідним періодом 2010 р. ВАТ "Полтавський автоагрегатний завод" збільшив обсяг реалізації продукції в 1,7 рази - до 30,6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
ВАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" у січні-березні 2011 р. збільшив обсяг виробництва концентрату на 15% - до 2 млн 450 тис. т, в порівнянні з 2010 р., передає прес-служба компанії.
Українські підприємства гірничо-металургійного комплексу (ГМК) у січні-березні 2011 року збільшили виробництво чавуну, сталі і прокату, за попередніми даними, на 7-11% порівняно з аналогічним періодом 2010 року, труб - на 58,1%, але скоротили випуск окатишів на 3%.
Постачання металопрокату на український ринок за підсумками 2-х місяців 2011 р. збільшилися на 39% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. і склали 1,027 млн т, повідомляє прес-служба ВАТ "Українська гірничо-металургійна компанія" (УГМК).
В лютому 2011 року Україна наростила виробництво сталі на 10% в порівнянні з аналогічним показником 2010 року.
ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" (Комсомольськ, Полтавська обл.). У січні-лютому 2011 р., в порівнянні з січнем-лютим 2010 р., збільшило виробництво залізорудного концентрату на 2,6% (46,1 тис. т) - до 1 млн 804,7 тис. тонн. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
"Українська гірничо-металургійна компанія" (УГМК) в 2010 р. реалізувала на 9,5% більше металопрокату - 300 тис. т. Про це повідомляє прес-служба компанії.
ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг в січні - лютому 2011 р. зменшило виплавку сталі на 6,1% - до 890,4 тис. т. в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р. (948,5 тис. т). Про це повідомляє прес-служба компанії.
Міжнародна гірничо-металургійна вертикально-інтегрована група компаній Metinvest ("Метінвест") завершила сертифікацію арматурного прокату Макіївського металургійного заводу для ринку Республіки Білорусь за стандартами регіону і вже з березня 2011 р. планує продавати 2,5-3 тис. т. арматури щомісяця. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Національною тарифною комісією Ісламської Республіки Пакистан 25 лютого 2011 р. було завершено антидемпінгове розслідування стосовно імпорту до Пакистану гарячекатаного прокату в рулонах походженням, у тому числі, з України без запровадження обмежувальних заходів.
Трубно-колісна компанія "Інтерпайп" планує почати випробування нового електросталеплавильного комплексу "Дніпросталі" наприкінці 2011 р. Про це повідомляє прес-служба компанії "Інтерпайп".
"Індустріальний союз Донбасу" (ІСД) не відмовився від проекту будівництва сталеплавильного заводу на Кубані вартістю $ 250 млн. Вчора влади регіону повідомили, що перша черга буде запущена в II кварталі цього року. Експерти вважають, що проект вигідним, але відзначають, що ІСД сильно затягнув з його реалізацією.
За підсумками роботи металургійних підприємств у 2010 році Україна збільшила виробництво сталі на 12,4% порівняно з 2009 роком, що дозволило їй зайняти восьме місце в рейтингу 66 країн - основних світових виробників цієї продукції, складеному Всесвітньою асоціацією виробників сталі (WSA, колишній Міжнародний інститут чавуну і сталі, IISI).
Маріупольський металургійний комбінат (ММК) ім.Ілліча (Донецька обл.), що входить до групи "Метінвест", за підсумками 2010 р. знизив середні витрати коксу на виплавку тонни чавуну на 3,5% в порівнянні з 2009 р. - до 502 кг, в тому числі в грудні домігшись показника 490 кг / тонна.
Електросталеплавильний завод "Електросталь" (Донецька область) вчора, 21 лютого, оголосив про припинення роботи у зв'язку із зростанням цін на брухт чорних металів - основна сировина для виплавки сталі.
Обсяг імпорту металопрокату в Україну в січні 2011 р. виріс на 44,4% в порівнянні з січнем 2010 р. і знизився на 19,6% в порівнянні з груднем 2010 р., і склав 119,3 тис. т. Про це повідомляє прес-служба ВАТ "Українська гірничо-металургійна компанія" (УГМК), посилаючись на дані маркетингового центру.
Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД, Донецьк) уклала контракт з групою Новолипецького металургійного комбінату (НЛМК, РФ) на постачання залізорудної сировини (ЗРС) в поточному році.
Криворізький гірничо-металургійний комбінат "Arcelor Mittal Кривий Ріг" за підсумками роботи у 2010 році отримав чистий прибуток у розмірі близько 1,2 млрд. гривень.
Українські виробники хімічних добрив і металурги отримають несподівану перевагу перед європейськими конкурентами. У березні вартість газу для Західної Європи зросте на 15-20%, тоді як для українських промисловців подорожчання через відмінності у формулі ціноутворення буде не настільки значним.
Антимонопольний комітет дозволив компанії "Комекс" (селище Дослідне, Дніпропетровський район, Дніпропетровська область) купити більше 25% компанії "Северсталь-Україна" (Дніпропетровськ).
"Макіївський металургійний комбінат" (ММК, Донецька обл.), на базі потужностей якого в даний час діє ЗАТ "Макіївський металургійний завод" (ММЗ) в 2010 р. отримало чистий прибуток 62,161 млн. грн.
Криворізький гірничо-металургійний комбінат "Arcelor Mittal Кривий Ріг" (Дніпропетровська обл.) у січні 2011 року скоротив виробництво прокату на 7,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2010 року - до 422,2 тис. тонн.
ВАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" у січні 2011 р., в порівнянні з аналогічним періодом 2010 р., зменшив виплавку чавуну на 16% - до 389,9 тис. т. Про це повідомляє прес-служба компанії.
Металургійні підприємства України в січні 2011 року зберегли виробництво на рівні попереднього місяця.
ВАТ "Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат" (Комсомольськ, Полтавська обл.) у січні 2011 р., в порівнянні з відповідним періодом минулого року, скоротило видобуток залізної руди на 3,9% - до 2,409 тис. т. Про це повідомляє прес-служба підприємства.
Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" (ІСД, Донецьк) уклала з російською залізорудною компанією контракт на постачання залізорудної сировини (ЗРС) в поточному році.
У січні 2011 року порівняно з груднем 2010 металургійний комбінат "Запоріжсталь" збільшив виробництво готового прокату на 9,6%, або на 24 тис. тонн до 273 тис. тонн.
Новотроїцьке рудоуправління (Донецька область), за попередніми даними, закінчило з чистим прибутком 81,757 млн. тисяч гривень.
Уряд Росії продовжив до січня 2016 року дію загороджувальних мит на імпорт металевих труб з України, що поставляються поза квотами.
Артемівський завод з обробки кольорових металів (АЗОКМ, Донецька область) закінчив із чистим прибутком 26,99 млн. тисяч гривень.
Криворізький гірничо-металургійний комбінат "ArcelorMittal Кривий Ріг" оголосив про проведення тендеру по закупівлі коксівного вугілля українського і російського походження марок "К" і "Ж" в період з березня 2011 року по березень 2012 року.
ВАТ "Завод ім. Фрунзе" (Харків), найбільший у країнах Східної Європи та СНД виробник перфорованих металевих виробів, в 2010 році збільшив обсяг виробництва на 27,9%.
Кременчуцький сталеливарний завод (Кременчук, Полтавська область) закінчив із чистим прибутком 21,367 млн. тисяч гривень.
Трейдери мають намір утриматися від відвантаження металопродукції українських металургійних підприємств у Єгипет до березня.
Група "Метінвест" має намір зміцнити вертикальну інтеграцію для переробки максимального доступного обсягу залізорудної сировини в сталь ефективним способом. А також готова інвестувати в сталевий бізнес в найближчі 5 років близько $ 6 млрд, щоб у довгостроковій перспективі вийти на рівень 25 млн т сталі на рік.
1 лютого закінчився термін для продовження Росією мит щодо імпорту українських сталевих труб.
Назад
|

 |
Фраза дня
|
|
 |
Підписатись на матеріали
|
|