Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 17 14:46 | London, Apr 17 12:46 | New York, Apr 17 08:46
Shanghai, Apr 17 20:46 | Tokyo, Apr 17 21:46 | Sydney, Apr 17 23:46

Україна може зірвати участь у міжнародному проекті "Циклон-4"

Україна може зірвати участь у міжнародному проекті "Циклон-4"
Рейтинг: 0
Голосів: 0
17 січня 2011 в 11:01 - Роман Зайцев


Україна може зірвати участь у міжнародному проекті "Циклон-4"

Через відсутність фінансування Україна може зірвати участь у міжнародному проекті "Циклон-4".Таку думку висловив голова парламентського Комітету з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко, повідомляє агентство "УНІАН" із посиланням на прес-службу політика.

"Ми заслухали голову Національного космічного агентства щодо того фінансування, яке передбачено. Найбільше нас стурбувало те, що у нинішнього уряду Азарова-Януковича немає розуміння, що таке космічна галузь", - сказав Гриценко.

При цьому він пояснив, що "при грамотному підході кожна копійка, інвестована в космічну галузь, дає 7-10 копійок прибутку. І це нові технології, технологічні робочі місця, нарощування експортного потенціалу".

"У світі не так багато космічних держав, і Україна - одна з них", - наголосив Гриценко, додавши, що наша країна має позитивний досвід участі у міжнародних проектах. Наприклад, таких, як Sea Launch.

За його словами, другим масштабним космічним проектом є "Циклон-4", в якому Україна співпрацює з Бразилією.

"Україна бере активну участь у будівництві космодрому для спільного використання. Вже утворено спільне підприємство, наші люди вже працюють, у джунглях виділили місце, де вже будується космодром. Але уряд досі не виділив кошти для того, щоб Україна зробила внесок у статутний фонд цього підприємства", - зазначив Гриценко.

Він підкреслив, що за таких обставин ставиться під загрозу участь України в цьому потужному інфраструктурному проекті.

Україна може зірвати участь у міжнародному проекті "Циклон-4"


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Про нас думають погано лише ті, хто гірше нас, а ті хто краще нас ... Їм просто не до нас.

Омар Хайям
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті