Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:52 | London, Jul 16 11:52 | New York, Jul 16 07:52
Shanghai, Jul 16 19:52 | Tokyo, Jul 16 20:52 | Sydney, Jul 16 22:52

Банк Путіна скуповує українські активи23 грудня 2010 в 14:41 - Роман Зайцев


Банк Путіна скуповує українські активи

2010 рік може стати одним з найуспішніших для просування російського капіталу на українському ринку, однак глобальної експансії, незважаючи на побоювання політиків, не відбулося. Оцінна сума придбань, зроблених росіянами в Україну в 2010 році, склала близько $2,226 млрд.Про це пише газета "Комментарии".

Найбільшу активність на ринку M&A проявляв "Внешэкономбанк". Головою Наглядової ради цієї структури є російський прем'єр Володимир Путін, а до його складу входить практично все кремлівське керівництво. У січні за участю "Внешэкономбанка" були придбані 50% + 2 акції корпорації "Індустріальний союз Донбасу". Пізніше росіянами був придбаний ще один український металургійний гігант - ВАТ "Запоріжсталь".

Третя за величиною угода за участю російського капіталу в 2010 році - придбання російсько-британської ТНК-BP мережі АЗС "Вік Ойл". Сума угоди склала $313 млн.

Черговим підтвердженням лояльності української влади до російського капіталу стало друге пришестя російського "Трансмашхолдингу" на "Луганськтепловоз" у червні цього року.

"Зайшли" в Україні і російські фармацевти. ВАТ "Фармстандарт" придбав найбільшого в Україні виробника імунобіологічних препаратів ЗАТ "Харківське підприємство по виробництву імунобіологічних та лікарських препаратів" Біолек ". Сума операції оцінюється експертами в майже $12 млн.

Банк Путіна скуповує українські активи


Новини Статті Аналітика
Generali Group пішла з українського ринку Generali Group пішла з українського ринку Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ФДМУ припинив підписання мирової угоди з ФДМУ припинив підписання мирової угоди з "Трансмашхолдингом" щодо приватизації "Луганськтепловозу" Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ФДМУ погодився на ФДМУ погодився на "нульовий варіант" у суперечці навколо Луганськтепловоза Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Італійська лоукост авіакомпанія WindJet виходить на український ринок. Італійська лоукост авіакомпанія WindJet виходить на український ринок. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Зміну складу наглядової ради компанії Зміну складу наглядової ради компанії "Луганськтепловоз" перенесли на 25 березня 2011 року Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті