Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 25 18:20 | London, Jun 25 16:20 | New York, Jun 25 12:20
Shanghai, Jun 26 00:20 | Tokyo, Jun 26 01:20 | Sydney, Jun 26 03:20

ФДМУ припинив підписання мирової угоди з "Трансмашхолдингом" щодо приватизації "Луганськтепловозу"20 січня 2011 в 14:41 - Роман Зайцев


ФДМУ припинив підписання мирової угоди з "Трансмашхолдингом" щодо приватизації "Луганськтепловозу"

Підписання мирової угоди між Фондом держмайна і російським "Трансмашхолдингом" щодо приватизації 76% акцій "Луганськтепловозу" припинене.Про це пише газета "Комерсант-Україна" із посиланням на високопоставлене джерело, близьке до Кабміну.

За словами співрозмовника видання, усупереч дорученням уряду укласти мирову угоду між ФДМ і "Трансмашхолдингом" у суперечці щодо продажу підприємства, Генпрокуратура продовжила судову тяжбу.

"У зв'язку з подачею касації підписання мирової угоди неможливе", - відзначив він.

У Генпрокуратурі від коментарів відмовилися. Високопоставлене джерело в ГПУ на правах анонімності підтвердило, що прокуратура планувала подати касацію.

В "Трансмашхолдингу" повідомили, що мирова угода досі не підписана, і висловили готовність відстоювати свої інтереси в суді.

Як повідомлялося, у 2010 році в Апеляційному госпсуді Києва "Трансмашхолдинг" підтвердив право володіння 76% акцій "Луганськтепловозу".

Компанія оскаржила два позови: ФДМ про розірвання договору купівлі-продажу 76% акцій "Луганськтепловозу" і другого учасника приватизаційного конкурсу - кіпрської Mantara Holding, яка підконтрольна групі "Приват", - про визнання недійсними підсумків конкурсу з продажу держакцій підприємства у червні 2010 року.

Пізніше Кабмін ухвалив розпорядження, яким доручив ФДМ укласти з "Трансмашхолдингом" мирову угоду.

ФДМУ припинив підписання мирової угоди з "Трансмашхолдингом" щодо приватизації "Луганськтепловозу"


Новини Статті Аналітика
"Ютейр" і "Мотор Січ" підписали угоду про ремонт авіадвигунів для вертольотів на 20 млн доларів Пайові та приватизаційні цінні папери Пайові та приватизаційні цінні папери Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (31.05.2011)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Акції Акції "Луганськтепловозу" впали на 24,3% Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (30.05.2011)
За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів За три роки Білорусь має приватизувати активи на 7,5 мільярдів доларів Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (19.05.2011)
Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Нова Енергостратегія передбачає приватизацію енергетики Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор рынка акций перед открытием дня (17.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (17.05.2011)
На На "Азовсталі" припиняється експлуатація мартенівських печей Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор рынка акций перед открытием дня (06.05.2011) Обзор рынка акций перед открытием дня (06.05.2011)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Літом я часто їжджу на рибалку. Мені особисто подобається полуниця і вершки, але я помітив, що по якійсь дивній причині риби надають перевагу черв’якам. Тому на рибалці, не думаючи про свої особисті бажання, я насаджую на гачок не полуницю з вершками, а черв’яка, і приманюю цим рибу. Чому б не привертати увагу людей до себе за допомогою такого ж хорошого підходу? Для чого говорити про те, чого хочемо ми? Це по-дитячому. Безглуздо... Тому на землі немає іншого способу впливу на людей, окрім, як говорити їм про те, чого хочуть вони показувати їм, як це краще зробити!

Дейл Карнегі
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті