Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 11:20 | London, Jul 16 09:20 | New York, Jul 16 05:20
Shanghai, Jul 16 17:20 | Tokyo, Jul 16 18:20 | Sydney, Jul 16 20:20

Generali Group пішла з українського ринку

Generali Group пішла з українського ринку
19 травня 2011 в 18:20 - Роман Зайцев


Generali Group пішла з українського ринку

Generali Group, одна з найбільших страхових груп світу, пішла з українського страхового ринку.Про це повідомив глава правління ВАТ "Українська страхова компанія "Гарант-Авто" - раніше - ВАТ "Українська страхова компанія "Дженералі Гарант" Сергій Волковський, інформує "Інтерфакс-Україна".

За його словами, в той же час Generali Group залишилася партнером СК "Гарант-Авто". У рамках цього партнерства днями були пролонговані договору перестрахування.

Він також повідомив, що на початку поточного року Generali Group продала свій 52%-ний пакет акцій юридичним особам.

За даними Волковського, до теперішнього часу основними акціонерами СК "Гарант-Авто" є компанії "Ньюоркс Лтд." - 22%, "Тінксвел Лтд." - 21%.

Фізичним особам, голові корпорації "УкрАВТО" Таріел Васадзе належить 35% акцій, члену наглядової ради страховика Юрію Лахно - 10%.

Як зазначив член наглядової ради "Гарант-Авто" Вернер Мертель, партнерські відносини між Generali Group і "Гарант-Авто" передбачають, зокрема, обслуговування міжнародних клієнтів групи в Україну.

Відповідаючи на питання про причину відходу Generali Group з українського страхового ринку, він сказав, що може говорити тільки як неофіційна особа: Generali Group на всіх ринках її присутності, зокрема, в Угорщині, Болгарії і т. д., займає лідируючі позиції і входить в ТОП-5 лідерів цих ринків.

Generali Group спільно з польською групою PPF є акціонером української страхової компанії "Дженералі страхування життя".

СК "Дженералі страхування життя" є членом Generali PPF Holding BV, яка працює в 14 країнах Центральної та Східної Європи.

Generali Group пішла з українського ринку


Новини Статті Аналітика
Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Вартість медичних страховок для українських туристів подорожчала Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
"Галнафтогаз" планує вийти на Варшавську біржу протягом року Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Інноваційно - інвестиційний потенціал лізингу в умовах кризи Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ЄБРР може отримати до 23% в СК ЄБРР може отримати до 23% в СК "Універсальна" Управління інвестиційними ризиками підприємства Управління інвестиційними ризиками підприємства I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Експерти прогнозують вихід 12 аграрних компаній на фондові ринки Експерти прогнозують вихід 12 аграрних компаній на фондові ринки Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи Статутний капітал комерційного банку як джерело підвищення ліквідності банківської системи I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
На ринку іпотечного кредитування збільшилось число гравців На ринку іпотечного кредитування збільшилось число гравців Страхування у системі фінансування житлового будівництва Страхування у системі фінансування житлового будівництва I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті