Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 19 05:04 | London, Jul 19 03:04 | New York, Jul 18 23:04
Shanghai, Jul 19 11:04 | Tokyo, Jul 19 12:04 | Sydney, Jul 19 14:04

Україна куплятиме вівсянку в сусідів

Україна куплятиме вівсянку в сусідів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
4 травня 2011 в 13:00 - Роман Зайцев


Україна куплятиме вівсянку в сусідів

Керівництво Державної продовольчо-зерновий корпорації Україні розглядає можливість закупівлі на внутрішньому ринку зерна вівса для переробки на крупу і пластівці.Також досягнуті домовленості про постачання вівса і вівсяної крупи з сусідніх країн, "ЛІГАБізнесінформ".

Як повідомили в ГПЗКУ, на сьогоднішній момент проходять планові заходи по внутрішньому переміщенню вівса, що зберігається на підприємствах ГПЗКУ на входить до складу корпорації Новоукраїнський КХП.

Також розглядається питання про можливу закупівлю на внутрішньому ринку зерна вівса для подальшої його переробки на крупу і пластівці на Новоукраїнському КХП.

Разом з тим, на завершальному етапі знаходяться переговори про постачання в травні-червні 500 тонн вівса з Казахстану і 150 тонн вівсяної крупи з Росії.

Крім того, досягнуто домовленості про переробку 1000 тонн вівса польського походження та постачання 350 тонн вівсяної крупи білоруського походження.

За допомогою даних заходів ДПЗКУ має намір завантажити виробничі потужності Новоукраїнського КХП та забезпечити безперервність поставок його продукції в регіони України.

Нагадаємо, в лютому-березні 2011 року роздрібні ціни на вівсяну крупу, а особливо вівсяні пластівці, на внутрішньому ринку України істотно виросли.

Експерти аграрного ринку пояснюють це зростання цін обмеженими запасами вівса в Україні в 2010/11 маркетинговому році.

Україна куплятиме вівсянку в сусідів


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Держава витратила 800 мільйонів на імпортні ліки Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може скасувати зернове ембарго Росія може скасувати зернове ембарго Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Азаров доручив міністерствам забезпечити АПК добривами Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Росія і Україна одночасно знімуть обмеження на експорт зерна Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті