Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 20 07:51 | London, Apr 20 05:51 | New York, Apr 20 01:51
Shanghai, Apr 20 13:51 | Tokyo, Apr 20 14:51 | Sydney, Apr 20 16:51

Росія може скасувати зернове ембарго

Росія може скасувати зернове ембарго
27 травня 2011 в 09:40 - Роман Зайцев


Росія може скасувати зернове ембарго

Міністерство економічного розвитку Росії не бачить причин для продовження ембарго на експорт зерна після 1 липня 2011 року.Про це повідомив заступник глави міністерства Андрій Слєпнєв, передає Finance.ua.

"Ми не бачимо жодних причин для того, щоб подовжувати ембарго. Швидше за все, по закінченні терміну воно буде скасовано. А далі буде моніторинг, при необхідності прийматимуться вже заходи для обмеження", - пояснив він.

При цьому російський чиновник сказав, що остаточне рішення про скасування ембарго буде прийнято після того, як уряд РФ проаналізує баланс зерна.

Як повідомлялося, експортне ембарго в умовах засухи і втрати 30% урожаю зерна (зібрано 60,5 млн т) в 2010 році діє з 15 серпня 2010 року по 1 липня 2011 року, коли починається новий зерновий рік.

Проте раніше з боку уряду РФ і Мінсільгоспу РФ звучали пропозиції продовжити ембарго до визначення зернового балансу за підсумками збору врожаю 2011 року.
 
Як правило, остаточні підсумки збору врожаю в РФ підбиваються в листопаді, підсумки весняної посівної - після першої декади червня.

Нагадаємо, що Росія є активним учасником світового ринку торгівлі зерном з 2001 року, відправляючи щороку на експорт останні 5 років приблизно від 10 до 20 мільйонів тонн зерна.

Росія може скасувати зернове ембарго


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Сербія і Україна скасували візовий режим Сербія і Україна скасували візовий режим "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ти ніколи не вирішиш проблему, якщо думатимеш так само, як ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті