Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 04:19 | London, Jul 22 02:19 | New York, Jul 21 22:19
Shanghai, Jul 22 10:19 | Tokyo, Jul 22 11:19 | Sydney, Jul 22 13:19

Німеччина візьме участь в будівництві "Південного потоку"

Німеччина візьме участь в будівництві "Південного потоку"
21 вересня 2010 в 16:00 - Роман Зайцев


Німеччина візьме участь в будівництві "Південного потоку"

До кінця року "Газпром" може укласти угоду з німецькою Wintershall, нафтогазовою структурою BASF, про приєднання до проекту будівництва газопроводу South Stream ("Південний потік") з Росії в Європу по дну Чорного моря.  Німцям пропонують долю, аналогічну участі французької EdF, вартістю 0,8-5 млрд євро. Проте другий учасник проекту - італійська ENI не хоче продавати свої акції.

20 веренся джерело, знайоме з ходом переговорів розповіло, що „Газпром" вже біля півроку обговорює з Wintershall участь в проекті будівництва газопроводу South Stream через Чорне море.

"Переговори уповільнені, і вони носять позиційний характер - йдеться про можливість залучення ще одного учасника в пайовому співвідношенні, рівному французам. Думаю, що до кінця року ми вийдемо на підписання угоди",- пояснив співрозмовник.

Між тим глава "Газпрому" Олексій Міллер і голова правління Wintershall Holding AG Райнер Зеле нещодавно обговорили саме "перспективи спільної участі в нових великих проектах, що представляють взаємний інтерес".

Нагадаємо, раніше міністр енергетики РФ Сергій Шматко заявив, що Росія не розглядатиме можливість відмови від реалізації проекту "Південний потік" навіть у разі створення привабливих умов для участі в газотранспортній системі України.

Німеччина візьме участь в будівництві "Південного потоку"


Новини Статті Аналітика
У Шанхаї збудують 632-метровий готель У Шанхаї збудують 632-метровий готель Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Мінрегіонбуд планує отримати 390 млн. грн. за доступне житло Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду Цільові облігації у фінансовому механізмі формування житлового фонду ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Банківське кредитування в стратегії модернізації та інноваційного розвитку економіки України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Принципи організації комунальної інфрастуктури Принципи організації комунальної інфрастуктури I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті