Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 22 02:21 | London, Jul 22 00:21 | New York, Jul 21 20:21
Shanghai, Jul 22 08:21 | Tokyo, Jul 22 09:21 | Sydney, Jul 22 11:21

Італія не проти участі німців у будівництві труби в обхід України

Італія не проти участі німців у будівництві труби в обхід України
11 жовтня 2010 в 11:00 - Роман Зайцев


Італія не проти участі німців у будівництві труби в обхід України

Прем`єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що Італія не проти участі німецьких компаній у реалізації проекту "Південний потік".  Про це він сказав у суботу під зустрічі з главою російського уряду Володимиром Путіним, повідомляє агентство "УНІАН".

Берлусконі зазначив, що "Південний потік" - це великий проект, до якого Італія одразу ж приєдналася.

"Що стосується участі інших сторін, зокрема йдеться про участь однієї німецької компанії, я думаю, що це абсолютно позитивний внесок", - заявив він.

"Таким чином виявлятиметься інтерес з боку Європейського Союзу стосовно цього дуже важливого проекту, який створений для того, щоб поставляти газ до Європейського Союзу", - вважає прем`єр-міністр Італії.

У свою чергу, Путін відзначив важливість "Південного потоку" для Європи.

"Ми працюватимемо над цим проектом, він ніяк не порушує планів інших компаній, що реалізують подібні проекти в цьому регіоні, в інших регіонах світу, але цей, безумовно, сприятиме підвищенню енергетичних можливостей і енергетичної стабільності в Європі", - підкреслив глава уряду РФ.

Берлусконі також зазначив, що спільними зусиллями вдалося переконати Туреччину, щоб вона дозволила проходження "Південного потоку" через свої територіальні води.

"Зараз залишаються деякі проблеми, які стосуються проходження цього проекту через деякі країни. Мені доведеться, напевно, попрацювати з дипломатичної точки зору відносно однієї з країн, щоб переконати її, щоб вона не висувала якихось труднощів за цим проектом", - визнав прем`єр-міністр Італії.

При цьому італійський прем`єр не уточнив, про яку саме країну йдеться.

Як повідомлялося, 8 жовтня керівник ВАТ "Газпром" Олексій Міллер на зустрічі з Путіним повідомив, що німецькі компанії виявляють цікавість до входження у проект "Південний потік".

Газопровід "Південний потік" планується побудувати до 2015 року.

Витрати на весь проект оцінюються приблизно в 25 млрд. доларів.

Газопровід буде прокладений дном Чорного моря до Болгарії, а потім розділиться на дві гілки.

Одна гілка пройде через Грецію до Італії, інша - через Сербію і Угорщину до Австрії.

Пропускна спроможність трубопроводу, як очікується, становитиме 47-63 млрд. кубометрів газу на рік.

Італія не проти участі німців у будівництві труби в обхід України


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується Огляд українських ринків за 01.02.2011. Ринок консолідується
Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Німеччина готова надати Греції додаткову фінансову допомогу Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки Огляд ринків Європи за 10.01.2011. Занепокоєння повертається на ринки
У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% У Німеччині рівень безробіття в травні 2011 р. склав 7% Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Інвестиції в нерухомість за межами країни Інвестиції в нерухомість за межами країни Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Німеччина відмовляється від атомної енергетики Німеччина відмовляється від атомної енергетики Потенційні ринки для інвестування Потенційні ринки для інвестування I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті