Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 08 13:45 | London, Aug 08 11:45 | New York, Aug 08 07:45
Shanghai, Aug 08 19:45 | Tokyo, Aug 08 20:45 | Sydney, Aug 08 22:45

Інвестиції в нерухомість за межами країни26 жовтня 2010 в 17:17 - Христина


Інвестиції в нерухомість за межами країни

Розглядаючи купівлю нерухомості за межами країни, невірно ставитися до цього, як до непомірних витрат "з сумнівними перспективами". Більш детальне вивчення іноземного ринку показує, що придбаний об’єкт дозволить витягти з нього дохід і відкрити кордони. Покупка закордонної нерухомості вже перестала бути просто модним віянням для обмеженого числа заможних персон.  Багато хто до цих пір вважають, що угоди з нерухомістю за кордоном - це непомірні витрати, постійні проблеми з місцевим законодавством для нерезидентів, обтяжливі податки, відсутність постійного доступу до власного житла через проблеми з візами і знаходження відповідальної за угоду сторони на території іноземної держави. У результаті формуються міфи і помилкові стереотипи про неможливість повноправного використання власності і ризик втратити великі гроші.

Компанія Evans оприлюднила дослідження європейських країн, найбільш безпечних для інвестицій в нерухомість.

Перше місце в рейтингу займає Швейцарія. Її економіка характеризується стійкістю і відсутністю різких цінових змін. Влада країни законодавчо обмежують кількість іноземців, які можуть придбати нерухомість, а також можливості з перепродажу житла. За даними аналітиків, ціни на нерухомість тут стабільно зростають у середньому на 1-3% на рік, зростання спостерігалося навіть у кризу.

Другий у списку стала Великобританія. Цьому сприяють податкові пільги для нерезидентів, просте імміграційне законодавство, стабільний розвиток економіки, а також можливість отримання недорогого фінансування - сьогодні іпотечний кредит в країні можна отримати під 2% -4% річних.

Франція займає третю позицію. Вартість квадратного метра в Парижі за останні 5 років зросла на 35-40% (до 5 тисяч євро за кв. м). Дохід від здачі квартири тут становить 4,5-5% на рік, він може покрити щомісячні виплати по кредиту. Крім того, в країні широко розвинений зворотний викуп нерухомості, який приносить гарантований дохід. Угоди зі зворотного викупу контролює держава.

До п’ятірки безпечних для інвестицій країн також увійшли Італія та Австрія. В Італії власники, які мають квартири і будинки більше 5 років, звільняються від податків на дохід від їх продажу. В Австрії суворо дотримуються закон про банківську таємницю, не дозволяє розкривати суму рахунків власників нерухомості ні за яких обставин. До того ж у країні рівень цін на нерухомість регулює законодавство, житло дорожчає на 5-10% на рік.
 

Інвестиції в нерухомість за межами країни


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Швейцарія відмовляється від атомних електростанцій Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх завжди результат індивідуальних зусиль, але ви обдурюєте себе, якщо вважаєте, що можете досягти успіху без співпраці з іншими людьми.

Наполеон Хілл/
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті