Інвестиції.орг

Kyiv, May 21 19:53 | London, May 21 17:53 | New York, May 21 13:53
Shanghai, May 22 01:53 | Tokyo, May 22 02:53 | Sydney, May 22 04:53

Азаров самовпевнено думає, що зможе домовитися про перегляд газових угод

Азаров самовпевнено думає, що зможе домовитися про перегляд газових угод
Рейтинг: 0
Голосів: 0
28 грудня 2010 в 10:39 - Роман Зайцев


Азаров самовпевнено думає, що зможе домовитися про перегляд газових угод

Прем'єр-міністр Микола Азаров упевнений, що Україні вдасться домовитися з Росією про перегляд газових угод. Про це він заявив під час підсумкової прес-конференції, повідомляє департамент інформації і масових комунікацій секретаріату Кабміну.Прем'єр підкреслив, що уряд тему перегляду газових угод з Росією не знімає з порядку денного своєї роботи.

"Угода виписана так, що Україна самостійно її розірвати не може. Значить, ми були приречені вести переговори з Росією на заздалегідь невигідних для нас умовах... Але будь-який відповідальний уряд повинен знаходити аргументи і можливості для вирішення цього питання через договірний процес", - зазначив Азаров.

Він також додав, що наразі аргументи України про необхідність перегляду правил газових відносин недостатньо переконливі для Росії.

"Поки ті аргументи, які знаходимо, з нашої точки зору переконливі, а з точки зору російської сторони недостатні", - сказав Азаров.

При цьому він упевнений, що рано чи пізно Україні вдасться переконати свого російського партнера переглянути газові угоди.

"Ми будемо шукати відповідні аргументи і знайдемо їх. Росія повинна усвідомити, що, незважаючи на те, що їй вдалося раніше за певних обставин отримати вигідний договір, це зовсім не означає, що можна тепер за нього триматися до закінчення його терміну", - заявив Азаров.

"Я впевнений і глибоко переконаний, що російське керівництво - мудре керівництво, досвідчене, і рано чи пізно ми домовимося", - додав він.

Азаров самовпевнено думає, що зможе домовитися про перегляд газових угод


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Саме по собі те чи інше обставина Вашому житті не має значення, єдине, що насправді важливо - це Ваше ставлення до нього. І саме це відношення визначає успіх чи невдачу.

Норман Вінцент Пив
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті