Інвестиції.орг

Kyiv, Aug 08 13:00 | London, Aug 08 11:00 | New York, Aug 08 07:00
Shanghai, Aug 08 19:00 | Tokyo, Aug 08 20:00 | Sydney, Aug 08 22:00

Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС

Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС
30 травня 2011 в 11:40 - Роман Зайцев


Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС

Київ має намір вимагати перегляду формули ціни газу, в результаті чого паливо повинне подешевшати з 350 доларів до 240 доларів за тисячу кубометрів.У Росії перспективи переговорів пов‘язують з готовністю Україні йти на поступки в питанні управління газотранспортною системою.

Алгоритм перегляду газових угод України і Росія обговорять 7 червня на засіданні комісії з економічного співробітництва в Москві.

За словами глави уряду, він направив своєму російському колезі Володимиру Путіну лист, в якому виклав основні аргументи і пропозиції української сторони.

Як пише видання "Комерсант-Україна", з посиланням на джерело в Міненерговугілля, у листі пропонується підписати нові угоди до вересня.

Видання стверджує, що Київ наполягає на перегляді формули формування ціни російського газу, в результаті чого його вартість повинна знизитися з 350 доларів до 240 доларів за тисячу кубометрів.

"У Москві не проти перегляду договорів, але очікують, що Україна піде на поступки, - заявив співрозмовник .- Мова може йти про вступ України до митного союзу або створення СП "Нафтобазу" і "Газпрому" у тому чи іншому вигляді".

За його словами, в міністерстві визнають, що альтернативний спосіб перегляду угод - суперечка в Стокгольмському арбітражі - навряд чи закінчиться успіхом. При цьому позов може ускладнити відносини з "Газпромом", що відіб‘ється на позиціях Україні як транзитера російського газу.

Нові форми кооперації, які могли б вивести українсько-російське співробітництво на новий рівень, були однією з тем недавніх переговорів президента Віктора Януковича і голови правління "Газпрому" Олексія Міллера, повідомив глава російської монополії в минулу п‘ятницю президентові РФ Дмитру Медведєву.

У свою чергу Медведєв підкреслив, що в нього є домовленість з Януковичем розглянути можливість "просунутих форм кооперації в газовій сфері".

Як пояснив ‘співрозмовник, близький до "Газпрому", мова йде про кооперацію в питанні управління газотранспортною системою.

Джерело видання в Міненерго підтвердив, що одна з можливих поступок у переговорах - створення СП з управління українською ГТС.

Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання Огляд українських ринків за 23.03.2011. Несміливе зростання
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають Огляд українських ринків за 21.03.2011. Ринки впевнено зростають
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Міжнародні експерти скептично оцінюють перспективи української економіки Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх завжди результат індивідуальних зусиль, але ви обдурюєте себе, якщо вважаєте, що можете досягти успіху без співпраці з іншими людьми.

Наполеон Хілл/
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті