Інвестиції.орг

Kyiv, Apr 19 05:39 | London, Apr 19 03:39 | New York, Apr 18 23:39
Shanghai, Apr 19 11:39 | Tokyo, Apr 19 12:39 | Sydney, Apr 19 14:39

Уряд зупинив фінансування авіапрому23 травня 2011 в 17:20 - Роман Зайцев


Уряд зупинив фінансування авіапрому

Уряд призупинив фінансування з держбюджету авіапрому в 2010 році, а в 2011 році кошти на галузь взагалі не передбачені."Результати проведеного Рахунковою палатою аудиту засвідчили, що діяльність Міністерства промислової політики (вже ліквідоване) у сфері розвитку авіаційної промисловості протягом останніх трьох років була непослідовною та недостатньо ефективною", - йдеться в повідомленні прес-служби Рахункової палати.

Мета Державної комплексної програми розвитку авіаційної промисловості України до 2010 року не досягнута, резюмують у Рахунковій палаті.

"У 2008-2009 роках обсяги фінансування авіапрому суттєво збільшилися і становили близько 727,5 мільйона гривень, або 80% від передбачених законами про держбюджет. Проте фінансування відбувалося безсистемно...", - зазначається у повідомленні.

Рахункова палата підкреслила, що вітчизняна літакобудівна галузь тривалий час перебуває у кризовому стані.

"Її науково-технічний та технологічний потенціал знижується, наростає науково-технологічне відставання від розвинутих держав. Зношеність основних фондів підприємств галузі - більше 70%. Галузь потерпає від дефіциту кваліфікованих кадрів. Система стимулювання продажу на внутрішньому та зовнішньому ринках відсутня", - повідомляє прес-служба.

Згідно з повідомленням, з 2010 року, стан фінансування галузі суттєво погіршився.

"У 2010 році кошти державного бюджету на авіаційну промисловість взагалі не виділялися. В цей період на двох серійних заводах було випущено лише по одному літаку. На 2011 рік кошти на розвиток авіапрому у держбюджеті взагалі не передбачені", - підкреслюють фахівці Рахункової палати.

Як наслідок, ситуація у галузі загострюється.

"Зокрема, фінансовий стан ХДАВП повертається до кризових показників 2007 року, на підприємстві утворилася заборгованість із заробітної плати. Показники діяльності колишнього ДП "КиАЗ "Аміант", а на сьогодні філії ДП "Антонов "Серійний завод "Антонов" також погіршуються. У 2010 році збитки від його господарської діяльності становили 252,5 мільйонів гривень", - повідомляє рахункова палата.

"Водночас міністерством і окремими підприємствами авіабудівної галузі з порушенням вимог чинного законодавства та неефективно використано майже дві третини від освоєних коштів", - підсумували ревізори.

Уряд зупинив фінансування авіапрому


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Основні правила бізнес-презентації Основні правила бізнес-презентації Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Заводський сектор науки, як складова підвищення конкурентоспроможності інноваційної структури Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва Венчурний капітал як джерело інноваційних процесів в системі безпеки підприємництва ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Генпрокуратура хоче знати, на що пішли гроші Євро-2012 Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Формування системи організаційного забезпечення інноваційного розвитку промислових підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Успіх не вимагає пояснень, невдача не сприймає виправдань.

Наполеон Хілл
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті