Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 17:38 | London, Jul 20 15:38 | New York, Jul 20 11:38
Shanghai, Jul 20 23:38 | Tokyo, Jul 21 00:38 | Sydney, Jul 21 02:38

В "Укрспецекспорті" кажуть, що ЗМІ брешуть про зрив контракту

В "Укрспецекспорті" кажуть, що ЗМІ брешуть про зрив контракту
20 січня 2011 в 13:57 - Роман Зайцев


В "Укрспецекспорті" кажуть, що ЗМІ брешуть про зрив контракту

У Держкомпанії "Укрспецекпорт" спростовують звинувачення у зриві контракту на постачання військової техніки до Іраку, і застосування іракськими партнерами до української сторони штрафних санкцій.Як наголошує компанія, розповсюджена низкою ЗМІ інформація з даного приводу, не відповідає дійсності, повідомляє "Інтерфакс".

"На даний момент штрафні санкції до України за іракським контрактом за погодженням сторін скасовані", - підкреслюється в заяві.

У 2009 році дочірнє підприємство держкомпанії "Укрспецекспорт" - держпідприємство "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес" уклала контракт з Іраком на суму понад 550 млн. доларів, який, як передбачається, має стати одним із серії угод, що готуються у сфері ВТС між Україною та Іраком.

Згідно з озвученими раніше заявами українських офіційних осіб, укладення контракту з Іраком стало "логічним продовженням" участі України в миротворчій місії в Іраку.

За деякими даними, загальна сума контракту може становити близько 2,4 млрд. долара.

Контракт передбачає постачання протягом 3-3,5 років більше 400 одиниць бронетехніки, зокрема БТР-4, 6 легких транспортних літаків Ан-32, а також проведення послуг з ремонту авіаційної техніки.

За даними джерела, знайомого з ходом виконання контракту, поставка першої партії українських БТР-4 у складі 26 машин, намічена на лютий.

"Терміни постачання другої партії планується уточнити після приймання замовником першої партії", - сказало джерело.

Також ЗМІ повідомили, що Ірак виставив Україні штраф у сумі 165 тис. доларів за зрив поставки літаків Ан-32Б.

Загальна сума штрафу може зрости до 55 млн. доларів, тобто 10% від суми замовлення - така санкція зазначена в самому контракті.

Контракт був укладений  між Міністерством оборони Іраку й держпідприємством "Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма "Прогрес", дочірньою компанією Укрспецекспорту.

За даними джерела, ДП "Антонов" в даний час вже завершена зборка перших двох АН-32 для іракського замовника, йде узгодження строків їх поставки.

Початок поставок авіатехніки намічено на 2011 рік.

Днями в українських ЗМІ була оприлюднена інформація про те, що харківські БТРи відмовилося приймати міністерство оборони Іраку, через що під загрозою зриву опинився найбільший оборонне замовлення Україні.

У керівництві Харківського конструкторського бюро машинобудування ім. Морозова, як пишуть ЗМІ, заявили, що всьому виною гармати з Кам'янця-Подільського, які неякісно спрацювали.

Неполадки виявили не на етапі випробувань українською стороною, а вже коли замовлення брали іракці. 30-міліметрові гармати допускали осічки і затримки.

У результаті знаряддя зняли і відправили на доопрацювання, до кінця січня воно повернуться до Харкова.

Керівництво КБ ім. Морозова запевняє, що до кінця 2012 будуть поставлені всі 420 БТРів різної модифікації.

В "Укрспецекспорті" кажуть, що ЗМІ брешуть про зрив контракту


Новини Статті Аналітика
Україна скоротила експорт електроенергії Україна скоротила експорт електроенергії Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Зарубіжний досвід активізації інноваційної діяльності на підприємствах Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток Класифікація інституціональних проблем, які обмежують інноваційний розвиток ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Українські БТРи прибули в Ірак Українські БТРи прибули в Ірак Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія Україна готує контракт на постачання двигунів для нової європейської ракети-носія СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт СОТ хоче, щоб Україна знизила експортні мита на брухт I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Росія скасує ембарго на експорт зерна з 1 липня Українські експортери залишають Європу Українські експортери залишають Європу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Чим би ти не володів, ти або використовуєш це, або втрачаєш!

Генрі Форд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті