Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 13:52 | London, Feb 19 11:52 | New York, Feb 19 07:52
Shanghai, Feb 19 19:52 | Tokyo, Feb 19 20:52 | Sydney, Feb 19 22:52

"Київенерго" перерахувала 1,4 млрд грн компанії "Газ України" як розрахунки за спожитий газ

"Київенерго" перерахувала 1,4 млрд грн компанії "Газ України" як розрахунки за спожитий газ
8 вересня 2010 в 14:55 - Роман Зайцев


"Київенерго" перерахувала 1,4 млрд грн компанії "Газ України" як розрахунки за спожитий газ

АК "Київенерго" перерахувала 1 млрд 444,774 млн грн ДК "Газ України" як розрахунки за спожитий газ. Про це повідомляє департамент корпоративних комунікацій АК "Київенерго".  

Розрахунки проведено 3 вересня 2010 р., тобто в день надходження коштів на рахунки "Київенерго" від Київської міської державної адміністрації (КМДА) із компенсації різниці між реальними витратами енергокомпанії на виробництво теплоенергії та соціальними тарифами на тепло для населення, які встановила столична влада.

Унаслідок встановлення тарифів на відпуск теплової енергії для житлових організацій і затверджених КМДА на рівні нижчому від собівартості, збитки з реалізації теплової енергії станом на 1 серпня 2010 р. АК оцінила в 2,101 млрд грн. У серпні "Київенерго" спожила газу на виробництво теплової енергії на суму 55,2 млн грн, а сплатила ДК "Газ України" 106,8 млн грн.

Станом на 31 серпня 2010 р. загальний борг споживачів за теплову енергію - 833,65 млн грн, за електроенергію - 904,542 млн грн.

"Київенерго" перерахувала 1,4 млрд грн компанії "Газ України" як розрахунки за спожитий газ


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Україна закачала у сховища 13 млрд. кубометрів газу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті