Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 04:12 | London, Oct 03 02:12 | New York, Oct 02 22:12
Shanghai, Oct 03 10:12 | Tokyo, Oct 03 11:12 | Sydney, Oct 03 13:12

Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік

Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік
26 травня 2011 в 18:20 - Роман Зайцев


Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік

Національна комісія регулювання електроенергетики видала ТОВ "Регал Петроліум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед" ліцензію на постачання 240 млн. кубометрів газу на рік за нерегульованим тарифом.Відповідне рішення НКРЕ прийняла на засіданні у четвер, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Ліцензія на постачання газу видана строком на 5 років.

За словами комерційного директора компанії Романа Марченко, раніше Regal реалізовувала газ трейдерам, тепер же планує постачати його промисловим споживачам.

"Як тільки отримаємо ліцензію, видобуток буде відновлений, і будемо поставчати", - сказав він.

Як повідомлялося, Regal Petroleum в 2010 році припинила видобуток газу на Мехедівсько-Голотовщинському і Свиридівському газоконденсатних родовищах у зв‘язку з тим, що Мінприроди України призупинило дію відповідних ліцензій компанії.

Український "Смарт-холдинг" 6 лютого 2011 року збільшив свою пропозицію про придбання Regal Petroleum більш ніж на 58% - з 0,24 фунта до 0,38 фунта за акцію, заявивши про намір придбати 70% акцій компанії.

Підконтрольна "Смарт-холдингу" компанія Energees Management на закриття своєї пропозиції про придбання акцій Regal за ціною 0,38 фунта за акцію отримала дійсні акцепти від власників 53,99% акцій.

Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік


Новини Статті Аналітика
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті