Інвестиції.орг

Kyiv, Jan 22 13:55 | London, Jan 22 11:55 | New York, Jan 22 07:55
Shanghai, Jan 22 19:55 | Tokyo, Jan 22 20:55 | Sydney, Jan 22 22:55

Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO

Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO
30 травня 2011 в 15:20 - Роман Зайцев


Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO

Один з найбільших європейських виробників акумуляторних батарей з активами в Україні група Westa ISIC SA встановила остаточну ціну акцій в ході IPO на Варшавській біржі на рівні 4,2 долара за акцію.Про це йдеться в повідомленні компанії, передає Reuters.

У рамках розміщення інвесторам запропоновані 11.033.333 акції нової емісії, що становить 25% статутного капіталу і дозволяє сумарно виручити від продажу 46,3 мільйона доларів.

Остаточна ціна розміщення виявилася нижче спочатку оголошеного рівня - 17,3 польських злотих за акцію.

При цьому, польським і міжнародним інституціональним інвесторам запропоновано 10.483.333 акцій, а 550.000 акцій - приватним інвесторам з Польщі.

Лістинг акцій на Варшавській біржі очікується 15 червня.


Лід-менеджером розміщення стали BG Capital, BG Trading Limited спільно з Dom Maklerski BZ WBK.

Westa ISIC, що має завод у Дніпропетровську, направить залучені кошти на закупівлю нового обладнання з виробництва акумуляторних батарей, а також на погашення частини раніше взятих кредитів.

Група Westa ISIC SA, що входить в п‘ятірку найбільших виробників акумуляторів в Європі, на своєму сегменті українського ринку займає частку на рівні 31%, частка на ринках країн СНД оцінюється в 16%.

Провідний виробник акумуляторів в Україні встановив ціну акцій у ході IPO


Новини Статті Аналітика
Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Організатори IPO Яндекса викупили більш ніж п’ять мільйонів акцій Фонди прямих інвестицій мають шанс реабілітуватися Фонди прямих інвестицій мають шанс реабілітуватися Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
"Київвгаз" у 2010 р. отримав майже 40 мільйонів чистого прибутку Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Regal Petroleum отримала від НКРЕ ліцензію на постачання 240 мільйонів кубометрів газу на рік Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Іспанія вийде на IPO в рамках загальної програми приватизації для скорочення дефіциту бюджету Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Яндекс" на IPO за день подорожчав на 40% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Усі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам"ятає.

Сент-Екзюпері
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті