Інвестиції.орг

Kyiv, Jun 20 08:20 | London, Jun 20 06:20 | New York, Jun 20 02:20
Shanghai, Jun 20 14:20 | Tokyo, Jun 20 15:20 | Sydney, Jun 20 17:20

"Шахта ім. А.Ф. Засядька" інвестує майже 1 млрд. грн. у видобуток нафти і газу на Луганщині28 лютого 2011 в 10:06 - Ілона Чіркова


"Шахта ім. А.Ф. Засядька" інвестує майже 1 млрд. грн. у видобуток нафти і газу на Луганщині

На сесії депутати Луганської облради погодили клопотання АП "Шахта ім. А. Ф. Засядька" про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, в тому числі дослідно-промислової розробки із золотою видобутком вуглеводнів на території області.Як зазначив заступник генерального директора ОП "Шахта ім. А. Ф. Засядька" Борис Бокий, підприємство планує вкласти у розробку родовищ вуглеводнів (газ і нафта) на Луганщині близько 1 млрд. грн.

Борис Бокий підкреслив, що сьогодні вони готові в ці родовища вкласти в межах 8 років близько мільярда гривень для освоєння і видобутку вуглеводнів.

Він додав, що крім цього, вони готові брати участь разом з адміністрацією, разом з радою в соціальних програмах Луганської області.

Підприємству будуть видані терміном на 20 років спеціальні дозволи на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку надр, з подальшим видобутком нафти і газу площ таких в Луганській області: Сиротинська, Сербська, Закутная, Золотаровская, Севернолобачевская, Западнодеркульская.

"Шахта ім. А.Ф. Засядька" інвестує майже 1 млрд. грн. у видобуток нафти і газу на Луганщині


Новини Статті Аналітика
"Газпром" і Японія вкладуть 7 мільярдів в зріджений газ 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Клюєв запрошує іспанські гроші в українське село Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів ДТЕК планує інвестувати у вугледобувну і енергетичну галузі 20 млрд. доларів Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
"Нафтогаз" інвестує 2,4 мільярда у збільшення видобутку газу Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Світ належить оптимістам, песимісти – тільки глядачі.

Ф.Гізо
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті