Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 04 05:41 | London, Dec 04 03:41 | New York, Dec 03 23:41
Shanghai, Dec 04 11:41 | Tokyo, Dec 04 12:41 | Sydney, Dec 04 14:41

Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів

Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів
26 травня 2011 в 15:20 - Роман Зайцев


Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів

Україна зацікавлена в приході до країни німецьких інвесторів, які б будували ефективні підприємства і створювали нові робочі місця.Про це заявив перший віце-прем‘єр - міністр економічного розвитку і торгівлі Андрій Клюєв на зустрічі з послом Німеччини в Україні Гансом-Юргеном Гаймзьотом, повідомляє прес-служба Кабміну.

Клюєв і Гаймзет обговорили можливість створення найближчим часом українсько-німецької торгової палати для розвитку співробітництва між бізнесом України та Німеччини.

Учасники зустрічі також обговорили можливість проведення в найближчі місяці великого українсько-німецького бізнес-форуму, на якому представники компаній двох країн могли б представити можливості для реалізації нових інвестиційних проектів.

Також сторони домовилися про проведення в першій половині червня зустрічі першого віце-прем‘єр-міністра України з групою керівників найбільших німецьких компаній, які зацікавлені в роботі з українським ринком.

Сторони також обговорили хід переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Клюєв висловив зацікавленість у вивченні досвіду німецьких експертів у питаннях створення умов для залучення інвестицій, підвищення енергоефективності економіки, а також у питаннях зближення з ЄС.

Він відзначив важливість для України значного поліпшення інвестиційного клімату.

Клюєв закликає в Україну німецьких інвесторів


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 06.05.2011 від ІГ Сократ
В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві В Україні набрав чинності закон про спрощення дозвільних процедур в будівництві Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Дефіцит держбюджету України за січень-квітень склав 4 млрд грн. Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Якщо ти купуєш те, що тобі не потрібно, то незабаром будеш продавати те, що тобі необхідно.

Б.Франклін.
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті