Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 07:30 | London, Feb 19 05:30 | New York, Feb 19 01:30
Shanghai, Feb 19 13:30 | Tokyo, Feb 19 14:30 | Sydney, Feb 19 16:30

Донецьксталь має намір зупинити доменні печі

Донецьксталь має намір зупинити доменні печі
31 травня 2010 в 12:29 - Христина


Донецьксталь має намір зупинити доменні печі

По повідомленню Metalbulletin, в червні група Донецьксталь має намір мінімізувати виплавку чавуну у зв’язку з низьким попитом на цей продукт на світовому ринку.  

Аналітики вважають, що ця новина нейтральна для котувань акцій підконтрольного групі Донецьксталь Ясиновського КХЗ (YASK), оскільки компанія не поставляє кокс на Донецьксталь.

Новина також нейтральна для Ш/у Покровськt (SHCHZ), оскільки дефіцит вугілля, що коксується, в Україні дозволить йому компенсувати зниження попиту з боку групи в червні, який має бути еквівалентний 7%-9% місячного видобутку SHCHZ. 

В той же час, зупинка доменних пічок Донецьксталі повинна відбитися на червневому випуску дочірнього Макіївкоксу і Донецьккоксу, що є основними постачальниками коксу для групи.

 

Донецьксталь має намір зупинити доменні печі


Новини Статті Аналітика
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи ДКЦПФР заборонила на 12 місяцівторгувати цінними паперами 12 підприємств групи "Донецьксталь" Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд зупинив фінансування авіапрому Уряд зупинив фінансування авіапрому Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Українські НПЗ зупиняти не планується Українські НПЗ зупиняти не планується У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Донецьксталь" збільшив частку в "Донецькому металургійному заводі"до 16,7% акцій Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті