Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 05:44 | London, Jul 18 03:44 | New York, Jul 17 23:44
Shanghai, Jul 18 11:44 | Tokyo, Jul 18 12:44 | Sydney, Jul 18 14:44

Українські НПЗ зупиняти не планується4 травня 2011 в 16:00 - Роман Зайцев


Українські НПЗ зупиняти не планується

Роботу Лисичанського і Одеського нафтопереробних заводів зупиняти не планується.Про це на брифінгу повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов, передає УНІАН.

Він зазначив, що, навпаки, уряд працює над збільшенням завантаження українських НПЗ.

"Сьогодні триває робота над тим, аби повністю завантажити наші нафтопереробні заводи - і Кременчуцький, і Лисичанський, і Одеський НПЗ", - сказав Копилов.

Він нагадав, що Україна домовилася про постачання нафти з Азербайджану, і в процесі переговори з Російською Федерацією.

"Ми, навпаки, працюємо над тим, аби збільшити обсяг нафтопродуктів на власних НПЗ, щоб знизити імпорт світлих нафтопродуктів в Україну", - сказав Копилов.

В Україні працюють шість нафтопереробних заводів загальною потужністю переробки 51,11 мільйона тонн нафти на рік. Три НПЗ - Одеський НПЗ ("ЛУКОЙЛ"), Лисичанський (ТНК-ВР) і Кременчуцький ("Приват"), за даними АМКУ, контролюють 66% українського ринку бензинів і 51% ринку дизельного пального.

Українські нафтопереробні заводи в січні-березні 2011 року збільшили виробництво автомобільного бензину на 7%, порівняно з аналогічним періодом 2010 року - до 0,706 мільйона тонн.

Виробництво дизельного пального в Україні в січні-березні скоротилося на 22,6% порівняно з аналогічним періодом 2010 року - до 0,641 мільйона тонн.

Виробництво топкового мазуту в Україні в січні-березні скоротилося на 18,1%, порівняно з аналогічним періодом 2010 року - до 0,590 мільйона тонн.

Українські НПЗ зупиняти не планується


Новини Статті Аналітика
Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Ціни на пальне в Україні призупинили ріст Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд зупинив фінансування авіапрому Уряд зупинив фінансування авіапрому Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
"Нафтогаз" 25 травня проведе аукціон з продажу 12,5 тис. т світлих нафтопродуктів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" не зміг продати на аукціоні пальне Лисичанського НПЗ Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
"Нафтогаз" продаватиме бензин з Лисичанського НПЗ в кінці травня У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті