Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 13:57 | London, Jul 18 11:57 | New York, Jul 18 07:57
Shanghai, Jul 18 19:57 | Tokyo, Jul 18 20:57 | Sydney, Jul 18 22:57

Через 10 років Україна зможе перейти на "зелену" економіку

Через 10 років Україна зможе перейти на "зелену" економіку
Рейтинг: 0
Голосів: 0
26 жовтня 2010 в 15:20 - Роман Зайцев


Через 10 років Україна зможе перейти на "зелену" економіку

Через 10 років Україна зможе перейти на "зелену" економіку. Про це заявив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв у ході міжнародного екологічного форуму "Довкілля-2010".  "Сказати, що в нас одразу буде "зелена" економіка - це неможливо зробити, але протягом десяти років, в принципі, це можна реалізувати", - сказав він.

"Головне, у нас є основні напрями економіки - це металургія, хімічна промисловість, машинобудування, сільське господарство, енергетика, і по цим всім галузям треба підготувати, і ми зараз готуємо програми переоснащення, і в першу чергу тут йдуть питання екології", - зазначив Клюєв.

За словами першого віце-прем‘єра, уряд і президент надають величезного значення екологічних питань.

"Події останніх років показали, наскільки крихкий наш світ, і як легко можна прибрати ту екологічну рівновагу, яку ми маємо, дуже легко можна порушити цей баланс. Уряд займається розвитком економіки і поряд з економічним ефектом стоїть питання екології", - сказав він.

Через 10 років Україна зможе перейти на "зелену" економіку


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів 10 повчальних випадків, що збагатили інвесторів Щотижнева статистика публІчних ІСІ:  31.03-06.04.11 р. Щотижнева статистика публІчних ІСІ: 31.03-06.04.11 р.
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Принцип інвестора венчурних проектів або бізнес-ангела Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року Щомісячний огляд діяльності публічних ІСІ в Україні - березень 2011 року
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року Аналітичний огляд ринку спільного інвестування у 4 кварталі 2010 року
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 17.03-23.03.11 р.
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури Вплив фінансової стійкості банківської системи на ефективність функціонування національної інноваційної інфраструктури УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р. УАІБ: Щотижнева статистика публічних ІСІ (відкриті, інтервальні, закриті фонди). 10.03-16.03.11 р.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті