Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 00:00 | London, Jul 19 22:00 | New York, Jul 19 18:00
Shanghai, Jul 20 06:00 | Tokyo, Jul 20 07:00 | Sydney, Jul 20 09:00

Експерти прогнозують подальше зростання цін на пшеницю

Експерти прогнозують подальше зростання цін на пшеницю
30 серпня 2010 в 15:06 - Роман Зайцев


Експерти прогнозують подальше зростання цін на пшеницю

Згідно з результатами останнього аналізу аналітиків Rabobank Agri Commodities, глобальні фундаментальні фактори продовжать надавати підвищений вплив на вартість пшениці на світовому ринку в 2010/11 МР.  За підрахунками експертів, ціни на зернові досягнуть свого піку - близько $ 257,2 за тонну - у четвертому кварталі 2010 року, після чого очікується їх спад до $ 238,8 за тонну у другому кварталі 2011 року.

Основним сигналом на підтримку цінам виступає зниження аналітиками прогнозу виробництва пшениці в світі в 2010/11 МР на 5 млн. тонн - до 639 млн. тонн, що значно нижче раніше озвучених оцінок IGC і USDA (664 і 645,7 млн. тонн відповідно) .

Крім того, оператори ринку стурбовані можливим скасуванням Пакистаном експорту 2 млн. тонн пшениці зважаючи на сильні повені, які схопили країну цього літа.

Нагадаємо, що липневі прогнози представників Rabobank щодо цін у сегменті пшениці в сезоні-2010/11 коливалися в діапазоні $ 184-220 за тонну.

Раніше міністр аграрної політик України Микола Присяжнюк заявив, що уряд може ввести квотування експорту пшениці, якщо виникне така необхідність.

Як повідомлялося, Президент Віктор Янукович закликав віце-прем'єра з питань економіки Тігіпка зробити все, щоб ціни на хліб в Україні не виросли, а прем'єр-міністр Микола Азаров взагалі вважає, що об'єктивних причин для такого зростання немає.

Експерти прогнозують подальше зростання цін на пшеницю


Новини Статті Аналітика
Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Україні прогнозують врожай зернових на рівні 44 млн т. Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Економічна думка щодо розвитку підприємництва: історичний аспект Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються. Огляд ринків Американського континенту за 22.03.2011. Привиди повертаються.
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті