Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 23:11 | London, Jul 18 21:11 | New York, Jul 18 17:11
Shanghai, Jul 19 05:11 | Tokyo, Jul 19 06:11 | Sydney, Jul 19 08:11

Експерти кажуть, що гречка вичерпала потенціал зростання ціни

Експерти кажуть, що гречка вичерпала потенціал зростання ціни
Рейтинг: 0
Голосів: 0
31 січня 2011 в 17:37 - Роман Зайцев


Експерти кажуть, що гречка вичерпала потенціал зростання ціни

Гречана крупа, яка уже коштує в роздробі 22-23 гривень вичерпала потенціал зростання.Таку думку висловив керівник департаменту маркетингу і продажів ТОВ "Фабрика бакалійних продуктів" (ТМ "Жменька") Сергій Левахін, пише газета "Дело".

На його думку, споживачі не сприймуть подальше зростання цін на гречану крупу.

"Ціна може досягти 25 гривень за кілограм. Однак подальше зростання цін на гречану крупу не буде сприйняте споживачами", - зазначив Левахін.

Повідомляється, що на сьогодні компанія припинила продаж гречаної крупи через дефіцит сировини, високу вартість і зниження купівельного попиту.

"Ми відчуваємо дефіцит гречаної крупи. Наразі закупити гречану крупу не є можливим. Відповідно, українські виробники припинили її продаж через відсутність сировини", - повідомив Левахін.

За інформацією компанії, фермери обмежили продаж гречки або через відсутність сировини гречки, або в надії на подальше зростання цін на гречану крупу і, відповідно, отримання більшого прибутку.

"Зерно гречки нині фермери продають по 9-10 гривень за кілограм. При такому розкладі ціна готової гречаної крупи досягає 20 гривень за кілограм.

Надалі також очікується зростання цін на сировину.

"Весь ажіотаж на ринку України пов‘язаний, по-перше, з дефіцитом сировини гречки на внутрішньому ринку, по-друге, з аналогічною ситуацією в Росії, де ціни на гречану крупу перевалили 2 долара за кілограм ще в листопаді минулого року ", - зазначив Левахін.

Експерти кажуть, що гречка вичерпала потенціал зростання ціни


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Агрохолдинги-сучасна форма організації агропромислового виробництва в Україні Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Китай доріс до другого місця Китай доріс до другого місця ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті