Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 16:26 | London, Jul 17 14:26 | New York, Jul 17 10:26
Shanghai, Jul 17 22:26 | Tokyo, Jul 17 23:26 | Sydney, Jul 18 01:26

Ціна імпортованого в Україну газу виросте на 12%

Ціна імпортованого в Україну газу виросте на 12%
Рейтинг: 0
Голосів: 0
22 лютого 2011 в 12:51 - Роман Зайцев


Ціна імпортованого в Україну газу виросте на 12%

Ціна імпортованого в Україну газу в III кв. виросте на 12% в порівнянні з I кв. - до $285-290 за тисячу кубометрів, а в IV кварталі складе $290-297.Про це виданню "Комерсант Україна" повідомило джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

"Але це якщо ціни на нафту і, головне, нафтопродукти в світі різко не підуть вгору в результаті якоїсь непередбаченої кризи", - зазначив співрозмовник видання.

Член комітету Верховної Ради (ВР) з ПЕК Олександр Гудима зазначив, пише видання, що цього року очікується зростання доходів НАК "Нафтогаз Україна". Він нагадав, що, за прогнозами Міненерговуглепрому, має зрости видобуток газу "Укргазвидобування" - на 5-7%, збільшитися прокачування нафти завдяки роботі нафтопроводу Одеса-Броди в аверсному режимі, а також за рахунок підвищення цін на нафтопродукти на внутрішньому ринку повинен зрости дохід Шебелинського ГПЗ (належить "Нафтогазу").

Джерело видання в Міненерговуглепромі заявило, що швидше за все "Нафтогаз" буде ініціювати перегляд цін на газ для промисловості вже з червня.

"Правда, не факт, що з аргументами компанії про необхідність підвищення цін погодиться НКРЕ", - зазначив О.Гудима. У прес-службі НКРЕ вчора від коментарів виданню відмовилися.

Ціна імпортованого в Україну газу виросте на 12%


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Огляд українських ринків за 14.02.2011.  Укрнафта тягне ринки вгору Огляд українських ринків за 14.02.2011. Укрнафта тягне ринки вгору
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Теоретико - методологічні засади стратегічного маркетингу на ринку спеціальної промислової продукції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 14.02.2011. Статистика з Китаю стимулює впевнене зростання
Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Постачання металопрокату на українському ринку зросло на 30% Глобалізація світових логістичних систем Глобалізація світових логістичних систем Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури Пріоритети формування національної інноваційної інфраструктури ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Обсяг реалізованої промпродукції в Україні за 4 місяці виріс на 32,5% Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фундаментальний аналіз та вплив зміни основних економічних показників на світову економіку та курси валют Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті