Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 24 17:50 | London, Mar 24 15:50 | New York, Mar 24 11:50
Shanghai, Mar 24 23:50 | Tokyo, Mar 25 00:50 | Sydney, Mar 25 02:50

Ахметов і Коломойський почали воювати за чорноморський шельф

Ахметов і Коломойський почали воювати за чорноморський шельф
19 жовтня 2010 в 13:10 - Роман Зайцев


Ахметов і Коломойський почали воювати за чорноморський шельф

Компанія Vanco Prykerchenska ltd. через суд вимагає анулювати заявку підприємства "Укрнафта" на участь у конкурсі з розробки Прикерченської ділянки Чорного моря.  

Про це пише газета "Дело" із посиланням на свої джерела.

Юристи Vanco Prykerchenska ltd., яка пов‘язана зі структурами Рината Ахметова, в судах вимагають визнати незаконними дії Міжвідомчої комісії при Кабінеті міністрів, яка у 2009 році прийняла від підконтрольної Ігорю Коломойському "Укрнафти" заявку на участь у конкурсі з розробки Прикерченського шельфу.

Відповідний протокол був затверджений у березні 2009 року.

Як стало відомо виданню, незабаром після реєстрації "Укрнафти" у якості учасника конкурсу, Vanco Prykerchenska ltd. звернулася до суду, заявивши про незаконне прийняття заявки від "Укрнафти".

Проте в грудні 2009 року Окружний адміністративний суд Києва відмовився розглядати позов Vanco Prykerchenska ltd., закривши судове провадження у цій справі.

Але потім у країні змінилася влада, і вже на початку вересня 2010 року Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу офшорної компанії.

Судді скасували рішення першої інстанції і направили справу на повторний розгляд до Окружного адміністративного суду Києва.

Як повідомлялося, у червні 2010 року Господарський суд Києва відмовився задовольнити позов компанії "Укрнафта" про визнання недійсним розпорядження Кабінету міністрів від 19 квітня 2006 року "Про визначення переможця конкурсу на укладення угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря "та розпорядження № 828-р від 03.10.2007 р. "Про підписання угоди між Кабінетом міністрів та компанією Vanco International про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах Прикерченської ділянки надр континентального шельфу Чорного моря".

"Укрнафта" аргументувала в суді свою позицію тим, що Vanco передала всі права і зобов‘язання за угодою про розподіл продукції компанії Vanco Prykerchenska, що робить незаконним і сам конкурс.

У грудні 2005 року український уряд оголосив конкурс на право укладання угоди про розподіл продукції, видобуток якої буде вестися на шельфі Чорного моря в межах Прикерченської нафтогазоносної ділянки.

Переможцем була визнана Vanco International, дочірня компанія Vanco Energy Company (США). Угода була підписана в жовтні 2007 року.

Потім Vanco International переуступила права і обов‘язки компанії Vanco Prykerchenska, створеній напередодні.

Навесні 2008 року уряд анулював ліцензію Vanco Prykerchenska, після чого комерційна структура звернулася до Стокгольмського міжнародного арбітражу.

У липні 2010 року Vanco Prykerchenska повідомила про початок переговорного процесу з урядом України про підписання мирової угоди.

За словами першого віце-прем‘єра Андрія Клюєва, мирова угода може бути підписана до кінця року.

Ахметов і Коломойський почали воювати за чорноморський шельф


Новини Статті Аналітика
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 15.07.2011_Market review
Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів Потенційність підробки від Christie’s Потенційність підробки від Christie’s Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 13.07.2011_Market review
"Укрнафта" розпочала зниження цін на пальне Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Обзор фондового рынка 05.07.2011_Market review Обзор фондового рынка 05.07.2011_Market review
"Укрнафта" продала на УМВБ нафти на 1,4 млрд грн. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Обзор фондового рынка 29.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 29.06.2011_Market review
Carpatsky Petroleum Corporation подав позов до Carpatsky Petroleum Corporation подав позов до "Укрнафти" на 454,9 млн доларів Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор фондового рынка 21.06.2011_Market review Обзор фондового рынка 21.06.2011_Market review

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Той справжній друг, хто приховує наші недоліки від погляду інших людей і відкриває їх нашому власному погляду.

У. Секкер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті