Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 16:39 | London, Jul 17 14:39 | New York, Jul 17 10:39
Shanghai, Jul 17 22:39 | Tokyo, Jul 17 23:39 | Sydney, Jul 18 01:39

Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів

Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів
Рейтинг: 0
Голосів: 0
27 травня 2011 в 08:00 - Роман Зайцев


Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів

ТОВ "Альянс Холдинг", яке є оператором мережі АЗС Shell в Україні, через відсутність об'єктивних доказів порушення законодавства про економічну конкуренцію 20 травня направило до суду позов на рішення Антимонопольного комітету про стягнення штрафу на суму 25 млн. гривень.Про це повідомляє прес-служба Shell Retail Ukraine.

За даними прес-служби, в період з кінця грудня 2010 року по початок січня 2011 року, досліджений АМКУ, у мережі АЗС Shell ціни на нафтопродукти встановлювалися об‘єктивно і коригувалися в залежності від наявності об‘єктивних на те причин.

"Крім того, вихід за рамки рекомендованого "цінового коридору" не є порушенням законодавства, оскільки цей "коридор" має виключно рекомендаційний характер і суб‘єкти господарювання не зобов‘язані дотримуватися цих рекомендацій при встановленні роздрібних цін на нафтопродукти в своїх мережах АЗС", - наголошується в прес-релізі.

Як повідомлялося, 22 березня АМКУ оголосив про застосування штрафних санкцій за узгоджені дії на мережі АЗС ТОВ "Альянс Холдинг" (ТМ Shell), "Континент Нафто Трейд" (ТМ WOG) та ПП "Окко Нафтопродукти" ("Галнафтогаз") в розмірі 1% їх виручки за дев‘ять місяців 2010 року.

Штраф для АЗС Shell склав близько 25 млн. гривень, для WOG - близько 93 млн. гривень, для "ОККО" - близько 32 млн. гривень.

Ще дві компанії - ПІІ "ЛУКОЙЛ-Україна" та СП ТОВ "Кершер", які спочатку увійшли до складу підозрюваних у різкому підвищенні цін на бензин у грудні-січні, - поки уникли штрафів.

Справа стосовно них виведена в окреме провадження.

Ці компанії, які володіють нафтопереробними потужностями, останнім часом більше прислухаються до цінових рекомендацій влади і підтримують введення обмежень на імпорт нафтопродуктів, тоді як оштрафовані мережі виступають проти таких обмежень, заявляючи, що вони призведуть до монополізації ринку і подальшого зростання цін.

Shell оскаржує в суді штраф на 25 мільйонів


Новини Статті Аналітика
"Донецьксталь" обіцяє судитися з ДКЦПФР через призупинку обігу акцій Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу Панама - один з найпривабливіших офшорних центрів світу ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Литовці хочуть гнучкої ставки акцизу на бензин в Україні Потенційність підробки від Christie’s Потенційність підробки від Christie’s I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
АМКУ оштрафував АМКУ оштрафував "гречаного" монополіста Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії Shell інвестуватиме в будівництво плавучого заводу з виробництва ЗПГ в Австралії Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті