Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 04:32 | London, Jul 17 02:32 | New York, Jul 16 22:32
Shanghai, Jul 17 10:32 | Tokyo, Jul 17 11:32 | Sydney, Jul 17 13:32

Кабмін має намір обкласти податком депозити і нерухомість

Кабмін має намір обкласти податком депозити і нерухомість
3 вересня 2010 в 16:05 - Роман Зайцев


Кабмін має намір обкласти податком депозити і нерухомість

Уряд України пропонує обкласти податком депозити і нерухомість, а ставку ПДВ знизити до 17%. Відповідні норми закладені в проекті Податкового кодексу (ПК), представленому сьогодні прем'єр-міністром Миколою Азаровим.  Прем'єр пояснив, що податок на нерухомість буде «м'яким податком». «Його не будуть платити більше 95% громадян. Оплата вводиться за наявності нерухомості більш 100 кв. м у місті і більше 200 кв. м на селі », - зазначив М. Азаров.

Депозити пропонується обкласти 5%-ним податком, але виключно вклади понад 200 тис. грн. Прем'єр-міністр переконаний, що цей податок не вдарить по більшості власників депозитів у комерційних банках, оскільки 90% населення країни має внески в банках нижче зазначеної суми.

Також у проекті ПК передбачено встановлення 15%-вої ставки податку на доходи фізосіб при доходах громадян до 10 мінімальних зарплат. «Але для тих, хто має понад 10 мінімальних зарплат, ми підвищуємо ставку податку до 17%», - зазначив М. Азаров.

Проектом ПК передбачено скасування ринкового збору, податку на рекламу та щорічного податку з власників транспортних засобів. А єдиний податок пропонується ввести для фізосіб із річним обігом до 200 тис. грн. Крім того, передбачається поетапне зниження податку на прибуток з 19% до 16%, а підприємства легпрому повинні бути звільнені від цього податку на 10 років.

М. Азаров відзначив, що проект ПК передбачає прийняття спрощеної системи оподаткування при зовнішньоекономічної діяльності та виробництві підакцизних товарів.

З 1 січня 2014 ставка ПДВ повинна скласти 17%. При цьому від сплати ПДВ фактично звільняються операції з металобрухтом, зерновими і технічними (соняшник, ріпак) культурами, лісом, юридичні, консалтингові, аудиторські послуги та послуги платників єдиного податку. Разом з тим, з 1 січня 2011 р. Кабмін має намір встановити відповідальність держави за несвоєчасне відшкодування ПДВ. Пропонується за несвоєчасне відшкодування ПДВ ввести штрафну санкцію у 120% від розміру облікової ставки НБУ. Така норма діяла в Україні в 1998-99 рр.

Нагадаємо, що 17 червня ц.р. Верховна Рада підтримала 247 голосами в першому читанні внесений Кабміном проект Податкового кодексу (постанова № 6509). 8 липня ВР прийняла 250 голосами постанову "Про всенародне обговорення проекту Податкового кодексу України". Після обговорення проекту ПК та внесення туди поправок і пропозицій від бізнесменів, громадськості та економістів, документ повинен бути поставлений на повторне голосування у ВР. Очікується, що це відбудеться у вересні ц.р.

Кабмін має намір обкласти податком депозити і нерухомість


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Загальний обсяг нових депозитів у квітні 2011 р. зменшився до 98 млрд грн. Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 06.04.2011
Єврокомісія підтримала проект будівництва Єврокомісія підтримала проект будівництва "Південного потоку" Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011 Тижневий огляд ринку ОВДП - 29.03.2011
Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Кабмін змінив порядок нарахування ПДВ Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому Огляд ринку банківських депозитів в Україні в лютому
У Податковій хваляться, що підприємців стає більше У Податковій хваляться, що підприємців стає більше Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому Огляд вітчизняного ринку нерухомості в лютому
Новий проект СБ з енергозбереження допоможе Україні зменшити енергоємність на 50 відсотків Новий проект СБ з енергозбереження допоможе Україні зменшити енергоємність на 50 відсотків Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Податкове стимулювання забезпечення інноваційної діяльності Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті