Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 17 14:27 | London, Jul 17 12:27 | New York, Jul 17 08:27
Shanghai, Jul 17 20:27 | Tokyo, Jul 17 21:27 | Sydney, Jul 17 23:27

У Податковій хваляться, що підприємців стає більше

У Податковій хваляться, що підприємців стає більше
23 травня 2011 в 11:00 - Роман Зайцев


У Податковій хваляться, що підприємців стає більше

У зв'язку з введенням в дію Податкового кодексу, нема ніякої загрози малому та середньому бізнесу, а кількість фізичних осіб підприємців в країні збільшується.Про це у неділю в ефірі "5 каналу" заявив заступник голови Державної податкової служби Олександр Клименко.

"Я хочу запевнити, що немає ніякої загрози малому та середньому бізнесу сьогодні", - підкреслив він.

"В Україні не зменшується, а збільшується кількість фізичних осіб - підприємців. Якщо на початок року було 2 млн. 424 тис. осіб, то сьогодні це 2 млн. 448 тисяч, тобто приріст відбувся на майже 24 тисячі", - заявив Клименко.

Він також зазначив, що завдяки системі автоматичного відшкодування ПДВ сьогодні 82 підприємства по всій території України отримали більш ніж 1,2 млрд. гривень.

На думку Клименка, це є яскравим прикладом роботи Податкового кодексу.

Він повідомив також, що Податкова зменшила кількість перевірок фізичних та юридичних осіб підприємців на 54% у порівнянні з 2010 роком.

Крім того, за словами Клименка, новий урядовий законопроект щодо спрощеної системи оподаткування враховує усі конструктивні думки підприємців та направлений на розвиток малого та середнього бізнесу.

"У цьому законопроекті були враховані усі конструктивні думки громадських об‘єднань, підприємців, які останнім часом були дуже актуальними, як для цих громадян. Цей законопроект направлений на розвиток малого та середнього бізнесу, на те, щоби їм дати максимальну можливість розвиватися, на зменшення фіскального тиску", - заявив Клименко.

Заступник голови ДПА зазначив, що урядовий законопроект розділяє підприємців на три категорії в залежності від рівня доходів, і визначає для них різні податки.

У Податковій хваляться, що підприємців стає більше


Новини Статті Аналітика
Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Китайські підприємці в I кв. 2011 р. придбали майже 91 тонну золота Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні Необхідність аудиту в особистому прибутковому оподаткуванні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для Уряд заклав у Податковий кодекс поступки для "спрощенців" Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури Формування фінансової ланки інноваційної інфраструктури Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс Малий бізнес знову вийде на майдани через Податковий кодекс Податковий кодекс Азарова передбачає чи не найменші у Європі стимули для благодійників Податковий кодекс Азарова передбачає чи не найменші у Європі стимули для благодійників I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
У травні презентують зміни до Податкового кодексу У травні презентують зміни до Податкового кодексу Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Податковий кодекс знищив вже майже 60 тисяч підприємців Податковий кодекс знищив вже майже 60 тисяч підприємців Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Соромно бути багатим, коли країна не має шляху. Соромно бути бідним, коли країна стала на свій шлях!

Конфуцій
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті