Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 21 14:41 | London, Jul 21 12:41 | New York, Jul 21 08:41
Shanghai, Jul 21 20:41 | Tokyo, Jul 21 21:41 | Sydney, Jul 21 23:41

Кабмін до кінця січня цього року дотуватиме розведення худоби

Кабмін до кінця січня цього року дотуватиме розведення худоби
11 січня 2011 в 09:22 - Ілона Чіркова


Кабмін до кінця січня цього року дотуватиме розведення худоби

До кінця січня 2011 року Кабінет міністрів планує остаточно виробити механізм розрахунку дотацій індивідуальним власникам великої рогатої худоби, які згодом будуть виплачуватися на утримання худоби і на виробництво молока.Про це заявив  директор департаменту розвитку аграрного ринку Міністерства аграрної політики і продовольства Анатолій Розгон.

Розгон повідомив, що з нового року впроваджуюмть новий режим нарахування податку на додану вартість в першу чергу. Це був досить істотний фактор, який впливав на ціноутворення в першу чергу для виробників молочної продукції.

Він зазнаіич, що йдеться про те, що 2,5 млрд. гривень - це та дотація, яка йшла через механізм податку на додану вартість. На сьогодні в бюджеті ці кошти будуть зараховані до спеціального фонду бюджету і будуть спрямовані цільовим (методом) як дотація на корову, на 1 голову і на вироблення продукції.

Це, на думку уряду, такі дотації мають бути великим стимулом для збереження поголів'я у населення і власне стимулювати виробництво молока.

За словами Розгона, ця дотація буде надаватися в першу чергу індивідуальним власникам корів і телят.

Він повідомив, що цей механізм на сьогодні перебуває на стадії розробки і до кінця місяця (січня) він буде прийнятий урядом. За попередніми розрахунками, із 2,5 млрд. гривень 30% буде направлено як дотація на 1 голову, а ті кошти, які залишаються, будуть направлятися для стимулювання зміст поголів'я організованого сектора. Але поки цей порядок узгоджується.

Як уточнив Розгон, ці дотації на поголів'я худоби будуть надходити до сільрад і, за допомогою існуючого обліку тварин, їх господарям будуть надаватися ці кошти.

У середньому, за попередніми оцінками, уряд буде надавати дотації до 1-2 тис. гривень на рік.

Чиновник додав, що ці кошти дадуть людині можливість закуповувати кормові запаси для худоби.

Кабмін до кінця січня цього року дотуватиме розведення худоби


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Сучасні аспекти планування у сфері інноваційної діяльності підприємств Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Механізм державної підтримки та розвитку інноваційної інфраструктури України Механізм державної підтримки та розвитку інноваційної інфраструктури України Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 31 травня збільшився на 182 млн грн. Інтелектуальний капітал, як наукові інновації Інтелектуальний капітал, як наукові інновації ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом Ризики інноваційної діяльності підприємств Ризики інноваційної діяльності підприємств Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Залишок коштів на коррахунках банків України на 30 травня зменшився на 782 млн грн. Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації Стратегії інвестування: сутність і умови реалізації I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Перше, що потрібно зробити, щоб домогтися успіху - полюбити те, чим Ви займаєтеся.

Сестра Мері Лауретта
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті