Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 20 09:58 | London, Jul 20 07:58 | New York, Jul 20 03:58
Shanghai, Jul 20 15:58 | Tokyo, Jul 20 16:58 | Sydney, Jul 20 18:58

Білорусь, Росія і Казахстан розберуться з українськими кондитерами

Білорусь, Росія і Казахстан розберуться з українськими кондитерами
18 березня 2011 в 12:20 - Роман Зайцев


Білорусь, Росія і Казахстан розберуться з українськими кондитерами

Білорусь, Росія і Казахстан планують врегулювати з Україною проблему демпінгу в кондитерській галузі.Про це заявив голова концерну "Белгоспищепром" Іван Данченко, повідомляє телеграфне агентство БЕЛТА.

"Є Митний союз, і ми з Україною ведемо переговори з цього питання вже в рамках не просто Білорусі, а Білорусі, Росії та Казахстану для того, щоб врегулювати відносини з українськими кондитерами. Там є елементи демпінгу", - зазначив Данченко.

"У рамках норм і правил СОТ, я думаю, положення ці будуть врегульовані", - додав він.

У поточній п‘ятирічці основним завданням цукрової галузі Білорусі є досягнення загальної виробничої потужності з переробки цукрових буряків в 42 тис. тонн на добу.

В кондитерській галузі в 2015 році заплановано зростання обсягів виробництва в 1,6 разу в порівнянні з 2010 роком.

Як повідомлялося, антидемпінгові заходи щодо імпорту карамельної продукції з України Білорусь ввела із серпня 2008 року терміном на 3 роки.

Розмір мита на карамель без вмісту какао становить 11,76% від митної вартості; на карамель, яка містить какао - 23,9% від митної вартості.

Дата закінчення терміну дії цих заходів - 21 серпня 2011 року.

У жовтні 2009 року Білорусь призупинила дію антидемпінгового мита на карамель трьох українських підприємств: кондитерської корпорації "Рошен", закритих акціонерних товариств "Житомирські ласощі" і "Харківська бісквітна фабрика".

В кінці грудня 2010 року Міністерство закордонних справ Білорусі почало перегляд антидемпінгових заходів щодо імпорту української карамелі на територію Білорусі.

В кінці січня 2011 року компанія "КОНТІ" повідомила, що Білорусь скасувала для неї антидемпінгове мито на карамель.

Компанія взяла на себе цінові зобов‘язання з постачання карамелі на територію Білорусі "за цінами не нижче нормальної ціни цього товару" і також зобов‘язалася надавати в митний орган інвойс та сертифікат про походження товару.

При виконанні цих умов антидемпінгове мито для "КОНТІ" застосовуватися не буде.

Білорусь, Росія і Казахстан розберуться з українськими кондитерами


Новини Статті Аналітика
Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Посол Німеччини каже, що вступ України до Митного союзу закриє їй двері у ЗВТ Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших Інвестиції у вино є одними з найпопулярніших ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Розвиток ринку деривативів як інструменту перерозподілу оборотного капіталу Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Україна готова відмовитися від коньяку та шампанського протягом 10 років Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України Формування інноваційної інфраструктури у сфері електроенергетики в західному регіони України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Нацбанк Білорусі з 1 червня 2011 р. підвищує ставку рефінансування до 16% річних Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України Оптимізація дивідендної політики підприємств як складова інноваційного розвитку економіки України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті