Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 19:11 | London, Jul 16 17:11 | New York, Jul 16 13:11
Shanghai, Jul 17 01:11 | Tokyo, Jul 17 02:11 | Sydney, Jul 17 04:11

Українцям знову підвищили ціни за тепло15 грудня 2010 в 12:08 - Ілона Чіркова


Українцям знову підвищили ціни за тепло

Національна комісія регулювання енергетики підвищила тарифи на тепло для потреб населення "Київенерго" з 1 січня 2011 року на 34,9%.Відповідне рішення ухвалене сьогодні на засіданні комісії.

Згідно з рішенням, тариф на тепло для населення без лічильника з 1 січня 2011 року складе 169,38 грн. за гКал (зараз тариф становить 125,47 грн/гКал). Для домогосподарств з пристроєм обліку, тариф зросте на 35% - до 171,25 грн. за гКал.

Для бюджетних організацій тариф підвищиться на 18,3% (75,54 грн.) - і складе 476,67 грн. за гКал. Для інших споживачів, зокрема промислових підприємств, тарифи залишаються на колишньому рівні, і складають 563,46 за гКал (всі тарифи вказані без ПДВ).

При цьому, в комісії відзначили, що при підвищенні тарифів, враховані витрати "Київенерго" на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії.

Відзначимо, що "Київенерго" не поставляє безпосередньо теплову енергію населенню, а працює з ЖЕКами, як з юридичними особами. ЖЕКи, у свою чергу, можуть додавати до тарифу свої націнки за послуги, зокрема, щодо забезпечення роботи тепломереж у будинках.

Нагадаємо, 9 грудня 2010 року ДТЕК сконцентрувала 39,98% "Київенерго".

10 грудня "Київенерго" заявляло, що просить столичну владу "на платній основі" передати у власність компанії комунальне технологічне та електричне майно міста.

Українцям знову підвищили ціни за тепло


Новини Статті Аналітика
МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ МВФ дасть третій транш тільки після пенсійної реформи і тарифів на газ Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Україна: перебіг торгів Україна: перебіг торгів
Укрсоцбанк позичить Укрсоцбанк позичить "Київенерго" 192 мільйона гривень Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Приватизовані обленерго змусять купувати українське вугілля Приватизовані обленерго змусять купувати українське вугілля Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
ФДМУ хоче виручити 6 мільярдів гривень від продажу 11 обленерго ФДМУ хоче виручити 6 мільярдів гривень від продажу 11 обленерго У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
АМКУ зобов’язав українські банки знизити тарифи для власників карток АМКУ зобов’язав українські банки знизити тарифи для власників карток Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті