Інвестиції.орг

Kyiv, Mar 22 20:00 | London, Mar 22 18:00 | New York, Mar 22 14:00
Shanghai, Mar 23 02:00 | Tokyo, Mar 23 03:00 | Sydney, Mar 23 05:00

Азаров вирішив обмежити пенсію Януковичу

Азаров вирішив обмежити пенсію Януковичу
6 грудня 2010 в 17:30 - Роман Зайцев


Азаров вирішив обмежити пенсію Януковичу

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив голові правління Пенсійного фонду Борису Зайчуку разом із Міністерством фінансів терміново підготувати законопроект про обмеження максимального розміру пенсії.

Таке доручення глава уряду дав під час зустрічі з главою Пенсійного фонду, повідомляє прес-служба уряду.

"Абсолютно неправильно і несправедливо, що одні люди в нас отримують по 800 гривень пенсії, а інші - по 50 тис. гривень, причому отримують із солідарного фонду", - цитує прес-служба слова Азарова.

"Розробіть такий законопроект, щоб уже з 1 січня наступного року ми ліквідували цю соціальну несправедливість, створену попередньою владою. Порахуйте, як обґрунтовано обмежити максимальний розмір пенсії - можливо, 10-12 мінімальних пенсій, і порахуйте, яку економію коштів це дасть", - сказав він.

Також прем‘єр доручив розглянути питання про зміну віку виходу на пенсію для окремих категорій громадян.

"Починати потрібно з державних службовців. Порахуйте, яка економія коштів буде від збільшення віку виходу на пенсію для чиновників. Разом з тим розберіться і запропонуйте, як і для кого розумно обмежити можливість пільгового виходу на пенсію, буває, в 35 років. Як стимулювати людей працювати довше і відкладати одержання пенсії. А після подолання дефіциту Пенсійного фонду можна буде повернути ці "відкладені" пенсійні виплати ", - підкреслив він.

Також Азаров висловив переконання, що негайно треба переходити до накопичувальної системи пенсійного страхування.

"Це буде стимулювати людей, по-перше, не отримувати зарплату "в конверті", по-друге, максимально довго працювати і наповнювати свій персональний пенсійний рахунок", - зазначив він.

Глава уряду доручив терміново розробити відповідний законопроект.

Також Азаров підкреслив, що усі законопроекти, які є складовою пенсійної реформи, повинні враховувати світовий досвід пенсійних реформ, а також обов‘язково повинні бути ретельно відпрацьовані з профспілками, роботодавцями, експертами, громадськими організаціями.

Як повідомлялося, у п‘ятницю віце-прем‘єр-міністр Сергій Тігіпко заявив, що до 10 грудня Кабінет міністрів подасть до Верховної ради проект закону, який передбачає перший етап пенсійної реформи.

Азаров вирішив обмежити пенсію Януковичу


Новини Статті Аналітика
Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Присяжнюк популяризує серед фермерів холодильники Верховна рада спростила правила для девелоперів Верховна рада спростила правила для девелоперів Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня Огляд українських ринків за 04.02.2011. Підсумки тижня
Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд Білорусі повернув державне регулювання цін на ряд продуктів Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Уряд хоче корпоратизувати підприємства авіабудування для підвищення конкуренції Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків Огляд українських ринків за 31.01.2011.Світова кон’юнктура визначає динаміку вітчизняних ринків
Уряд готує формулу Уряд готує формулу "3+1" з митним союзом В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів В Україні можуть ввести квоти на імпорт автомобілів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації Уряд до осені планує розробити схему реструктуризації та реорганізації "Нафтогазу" Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі Виселяти українців із власного житла можуть тепер навіть у разі "суспільних потреб" Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Все, що нам потрібно для досягнення успіху знаходиться не в заморських далях, а в нашій власній голові - саме там і треба шукати все необхідне.

Роберт Стівенсон
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті