Інвестиції.орг

Kyiv, Feb 19 05:45 | London, Feb 19 03:45 | New York, Feb 18 23:45
Shanghai, Feb 19 11:45 | Tokyo, Feb 19 12:45 | Sydney, Feb 19 14:45

Літаючі машини можуть з’явиться в містах вже наступного року

Літаючі машини можуть з’явиться в містах вже наступного року


Літаючі машини можуть з’явиться в містах вже наступного року

Ентузіаст з Британії вирішив встановити світовий рекорд, добравшись на автомобілі з прикріпленим до неї парашутом з Лондона до Західної Африки. Там, де проїхати буде неможливо, Нейл Лаугтон долатиме відстань повітрям. Його баггі під назвою Skycar завдяки парашуту і великому пропелеру здатний літати із швидкістю 110 км/год, запевняє гонщик. Машина може пересуватися на висоті 600-900 м. На ній Нейл Лаугтон планує пролетіти над Піренеями і Гібралтарською протокою. 

Ентузіаст з Британії вирішив встановити світовий рекорд, добравшись на автомобілі з прикріпленим до неї парашутом з Лондона до Західної Африки.

Там, де проїхати буде неможливо, Нейл Лаугтон долатиме відстань повітрям. Його баггі під назвою Skycar завдяки парашуту і великому пропелеру здатний літати із швидкістю 110 км/год, запевняє гонщик. Машина може пересуватися на висоті 600-900 м. На ній Нейл Лаугтон планує пролетіти над Піренеями і Гібралтарською протокою.

Незвичайна подорож займе у нього 42 дні. За цей час він подолає відстань 4,6 тис кілометрів, побувавши у Франції, Іспанії, Марокко, Малі і Сенегалі і потім повернеться назад, повідомляє BBC.

Крім того, є інформація про те, що скоро в містах можуть з'явитися машини, що літають. Вони виконуватимуть, перш за все, рятувальні функції. Компанії Urban Aeronautics і Cimatron оголосили про початок розробки автомобіля X-hawk, що літає, який можна з успіхом використовувати в надзвичайних ситуаціях, повідомляє Autoblog.

Перша комерційна версія апарату має з'явитися вже до 2010 року. Дана модель, на думку творців, виявиться незамінною в умовах міста, де швидке пересування в умовах заторів утруднене.

Машина, що літає, буде здатна розвивати швидкість 250 км/год. Вона зможе перевозити до 1362 кг. Сам автомобіль важить 2 тонни. X-hawk вміщує 11 осіб і одного пілота. Згідно із прогнозами, вартість одній такої машини складе від 3 млн до 6 млн доларів.

Нагадаємо, що китайські вчені вже винайшли прототип інопланетної тарілки, що літає. Земним аналогом НЛО є диск діаметром 1,2 метра, він може зависати в повітрі на висоті до кілометра, вертикально злітати і приземлятися.

Відомий інший випадок, коли американець зумів підкорити 378 кілометрів, пролетівши по повітрю на зв'язці звичайних дитячих кульок і сидячи в своєму садовому кріслі.
 

Літаючі машини можуть з’явиться в містах вже наступного року


Новини Статті Аналітика
Британія хоче, щоб МВФ очолила жінка Британія хоче, щоб МВФ очолила жінка Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату Меблі як інвестиція в цінний предмет антикваріату ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Дефіцит торгового балансу Британії зменшився до $11,4 млрд. Дефіцит торгового балансу Британії зменшився до $11,4 млрд. Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Засади планування на машинобудівному підприємстві з іноваційним наповненням Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Менеджери найбільших хедж-фондів виводять свої операції з Лондона Менеджери найбільших хедж-фондів виводять свої операції з Лондона Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Інфляція в Британії зросла до 4% Інфляція в Британії зросла до 4% У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків У Європі угоди з біткойнами звільнили від податків I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Фондові біржі Лондона і Торонто ведуть переговори про злиття Фондові біржі Лондона і Торонто ведуть переговори про злиття Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України Реалії та перспективи розвитку складського комплексу України I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Сидіти і робити записи - нескладно. А ось встати і взятися за роботу - набагато важче, хоча саме від цього і залежить Ваш успіх.

Ел Батт
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті