Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 23 12:27 | London, Jul 23 10:27 | New York, Jul 23 06:27
Shanghai, Jul 23 18:27 | Tokyo, Jul 23 19:27 | Sydney, Jul 23 21:27

Четверту частину своїх доходів Україна пустить на виплату зовнішніх боргів

Четверту частину своїх доходів Україна пустить на виплату зовнішніх боргів
7 лютого 2011 в 10:39 - Роман Зайцев


Четверту частину своїх доходів Україна пустить на виплату зовнішніх боргів

Україна в 2011році буде змушена направити на виплату зовнішніх боргів щонайменше чверть доходів національного бюджету.Заявив президент Віктор Янукович у Варшаві, повідомляє УНІАН.

Янукович, виступаючи на Х економічному польсько-українському форумі, відзначив, що за 2010 рік вдалося значно покращити економічну ситуацію в Україні у порівнянні із кризовим 2009 роком.

Президент нагадав, що в 2010 році після 15% в попередньому український ВВП зріс на 4,5%, зростання промислового виробництва становило 11%, а експорт зріс на третину.

Крім цього, за його словами, інфляція в державі зменшилася в кінці минулого року до 9% з 13% на початку, а державний дефіцит до 5,5 з 15%.

Водночас він назвав 2011 рік "дуже складним" для України.

"Він складний у нас з точки зору виконання наших фінансових зобов`язань перед світовими фінансовими організаціями. Ми повинні платити за наші кредити, й на 2011 рік співпала найвища ціна - це 20-25% доходів бюджету", - сказав він.

Президент запевнив, що влада підготувалася до такого сценарію.

"Ми спланували наші дії, як кажуть, закликали суспільство, всіх, хто живе в Україні, та наших партнерів зрозуміти ситуацію, та - кому потрібно - затягнути пояси", - сказав він.

Додав, що ця ситуація буде врахована на всіх напрямках внутрішньої політики України.

Четверту частину своїх доходів Україна пустить на виплату зовнішніх боргів


Новини Статті Аналітика
Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Загальний обсяг нових кредитів у квітні зменшився до 110 млрд грн. Територіальні  відмінності розвитку регіонів України та інструменти  їх регулювання Територіальні відмінності розвитку регіонів України та інструменти їх регулювання Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий Місячний огляд фінансових ринків України - Лютий
У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ У банків росте заборгованість за кредитами рефінансування перед НБУ Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Особливості нормативно-правового регулювання інноваційної інфраструктури в Україні та напрями його удосконалення Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Уряд обіцяє гасити 100% кредиту за українські автобуси Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні Перспективи формування національної інноваційної системи в Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Янукович виключив можливість членства України в НАТО Янукович виключив можливість членства України в НАТО Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Роль комерційних банків у розвитку інфраструктури фондового ринку Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Янукович каже, що Україна має намір продовжити співпрацю з МВФ Характеристика індивідуального планування в різних країнах Характеристика індивідуального планування в різних країнах I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Самий приголомшливий успіх частенько приходить прямо слідом за самим гірким розчаруванням.

Генрі Уорд Бічер
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті