Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 18 13:50 | London, Jul 18 11:50 | New York, Jul 18 07:50
Shanghai, Jul 18 19:50 | Tokyo, Jul 18 20:50 | Sydney, Jul 18 22:50

Росія не виключає скасування експортне мито на бензин

Росія не виключає скасування експортне мито на бензин
6 травня 2011 в 13:00 - Роман Зайцев


Росія не виключає скасування експортне мито на бензин

Підвищене експортне мито на бензин може бути скасоване, коли в ньому не буде потреби.Про це заявив віце-прем‘єр Росії, міністр фінансів Олексій Кудрін, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Експортне мито на бензин - має тимчасовий характер, захисний з точки зору нашої реакції на зовнішні шоки, пов‘язані з високими цінами на світових ринках, і в якийсь момент це додаткове мито на бензин припинить своє існування і буде знову звичайне мито. Поки ми з цього виходимо", - сказав Кудрін.

Нагадаємо, Володимир Путін доручив Міненерго підготувати проект постанови про підвищення мит на бензин з метою забезпечення внутрішнього ринку паливом після того, як у регіонах Росії виник дефіцит палива.

Таким чином, ставка експортного мита на бензин у травні була підвищена на 44% - до 408,3 долара / тонну.

Як пояснив прес-секретар прем‘єра Дмитро Пєсков, підвищення «покликане збалансувати експортні та внутрішні потреби» в бензині.

Нагадаємо, ставка експортного мита на нафту і нафтопродукти, що вивозяться з території Білорусі за межі митної території Митного союзу, з 1 травня підвищилася пропорційно величині експортного мита на російські нафту і нафтопродукти.

У зв‘язку з дефіцитом бензину в регіонах Росії ставка експортного мита на бензин підвищилася на 44 долара за тонну у порівнянні з квітневою - до 408,3 долара за тонну.

Росія не виключає скасування експортне мито на бензин


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Ціни на пальне в Україні зупинили ріст Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку Імпортери нафтопродуктів будуть судитися з Мінекономрозвитку I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
"Нафтогаз" знову спробує продати на аукціоні бензин за ціною вище ринкової Перспективи нафто-газового сектору в Україні Перспективи нафто-газового сектору в Україні I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Технології виробництва біопалива Технології виробництва біопалива I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще досконало виконати невелику частину справи, ніж зробити погано вдесятеро більше.

Арістотель
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті