Інвестиції.орг

Kyiv, Jul 16 13:47 | London, Jul 16 11:47 | New York, Jul 16 07:47
Shanghai, Jul 16 19:47 | Tokyo, Jul 16 20:47 | Sydney, Jul 16 22:47

Росія за три роки вкладе в нацпроект "Здоров’я" ще 440 млрд. рублів

Росія за три роки вкладе в нацпроект "Здоров’я" ще 440 млрд. рублів
13 вересня 2010 в 14:26 - Христина


Росія за три роки вкладе в нацпроект "Здоров’я" ще 440 млрд. рублів

За наступні три роки Росія інвестує в національний проект «Здоров’я» ще 440 млрд. рублів, заявив прем’єр-міністр РФ Володимир Путін на засіданні 60-ї сесії Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). При цьому, за словами, глави уряду за минулі 5 років було вкладено понад 590 млрд. рублів.  За його словами, національний проект об’єднав пріоритетні програми, спрямовані на вирішення найважливіших завдань у сфері охорони здоров’я. "Тільки в минулому, 2009 році, вітчизняна медицина отримала 1 трлн. 235 млрд рублів, у доларовому еквіваленті це десь в районі $40 млрд.", - сказав Путін.

Це, зокрема, на думку прем’єра, позначилося на середній тривалості життя в країні. Путін, втім, відзначив, що вона як і раніше низька в порівнянні з європейською. Перш за все, серед чоловічого населення у зв’язку зі зловживанням алкоголем, курінням, і серцево-судинними захворюваннями.

Прем’єр також повідомив, що в 2011 році в Москві за ініціативою Росії пройде перша міжнародна конференція, присвячена просуванню цінностей здорового способу життя.

Відзначимо, що за даними ООН, за очікуваної середньої тривалості життя Росія зараз займає в світі 137 місце з показником 65,5 років (61,8 для чоловіків/ 72,6 для жінок). Для порівняння в Японії, яка посідає перше місце, очікувана тривалість життя дорівнює 82,6 рокам (79,0 / 86,1).

 

Росія за три роки вкладе в нацпроект "Здоров’я" ще 440 млрд. рублів


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття. Огляд ринків Американського континенту за 24.03.2011. Прибутки компаній та допомога з безробіття.
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Епоха нової резервної валюти Епоха нової резервної валюти Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото. Огляд ринків Американського континенту за 23.03.2011. «Чорне» та звичайне золото.
Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Слабкий долар може трансформуватися у зростання ринків, що розвиваються Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують. Огляд європейських ринків за 23.03.2011. Дорогоцінні метали все вирішують.

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ось чотири кроки до будь-якого великого досягнення: чітке планування, ретельна підготовка, позитивний настрій і робота з ретельністю.

Вільям Вард
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті