Інвестиції.орг

Kyiv, Oct 03 14:03 | London, Oct 03 12:03 | New York, Oct 03 08:03
Shanghai, Oct 03 20:03 | Tokyo, Oct 03 21:03 | Sydney, Oct 03 23:03

Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод

Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод
29 травня 2011 в 14:10 - Роман Зайцев


Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод

Президент Росiї Дмитро Медведєв вважає, що усiлякi заклики до одностороннiх заходiв iз перегляду угод у газовiй сферi, зокрема з боку України, необхiдно накладати на тканину чинних домовленостей."Я за Вашим дорученням зустрiвся з президентом України Януковичем, вiдбувся обмiн думками про тенденцiї, якi складаються на газовому ринку. Зi сторони "Газпрому" було зазначено, що чинний контракт працює суворо на базi ринкової формули цiни", - заявив керiвник "Газпрому" Олексiй Мiллер на робочiй зустрiчi президентом РФ Дмитром Медведєвим, передає "Інтерфакс".

"Пiд час зустрiчi ми обговорили можливi новi форми кооперацiї, якi можуть вивести росiйсько-українську спiвпрацю на новий рiвень", - сказав вiн.

Медведєв заявив: "Хотiв би, щоб Ви в майбутньому виходили з двох моментiв".

"Перший момент полягає в тому, що ми маємо дотримуватися укладеної угоди. Це стосується i Росiйської Федерацiї, "Газпрому", це стосуються i наших українських партнерiв. I усiлякi заклики до одностороннiх заходiв, якихось переглядiв, має бути накладено на тканину домовленостей. А не iнакше", - наголосив вiн.

"I друге - для нас Україна не якийсь малознайомий, стороннiй, далекий партнер, а це дуже близька, братня країна, у якої багато економiчних проблем. I ми домовилися з президентом Януковичем подумати про те, щоб в майбутньому можна було використовувати якiсь просунутi форми кооперацiї, зокрема кооперацiю i в газовiй сферi", - сказав президент РФ.

"Тому будьте в контактi, i працюйте з вашими партнерами, вашими колегами", - додав вiн.

Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності Україна: 20 минулих і 20 майбутніх років державотворення. Шлях до незалежності
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Присягаюся своїм життям і любов'ю до нього, що ніколи не буду жити заради іншої людини і ніколи не попрошу і не змушу іншу людину жити заради мене.

Айн Ренд
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті