Інвестиції.орг

Kyiv, Sep 20 12:19 | London, Sep 20 10:19 | New York, Sep 20 06:19
Shanghai, Sep 20 18:19 | Tokyo, Sep 20 19:19 | Sydney, Sep 20 21:19

Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод

Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод
29 травня 2011 в 14:10 - Роман Зайцев


Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод

Президент Росiї Дмитро Медведєв вважає, що усiлякi заклики до одностороннiх заходiв iз перегляду угод у газовiй сферi, зокрема з боку України, необхiдно накладати на тканину чинних домовленостей.

"Я за Вашим дорученням зустрiвся з президентом України Януковичем, вiдбувся обмiн думками про тенденцiї, якi складаються на газовому ринку. Зi сторони "Газпрому" було зазначено, що чинний контракт працює суворо на базi ринкової формули цiни", - заявив керiвник "Газпрому" Олексiй Мiллер на робочiй зустрiчi президентом РФ Дмитром Медведєвим, передає "Інтерфакс".

"Пiд час зустрiчi ми обговорили можливi новi форми кооперацiї, якi можуть вивести росiйсько-українську спiвпрацю на новий рiвень", - сказав вiн.

Медведєв заявив: "Хотiв би, щоб Ви в майбутньому виходили з двох моментiв".

"Перший момент полягає в тому, що ми маємо дотримуватися укладеної угоди. Це стосується i Росiйської Федерацiї, "Газпрому", це стосуються i наших українських партнерiв. I усiлякi заклики до одностороннiх заходiв, якихось переглядiв, має бути накладено на тканину домовленостей. А не iнакше", - наголосив вiн.

"I друге - для нас Україна не якийсь малознайомий, стороннiй, далекий партнер, а це дуже близька, братня країна, у якої багато економiчних проблем. I ми домовилися з президентом Януковичем подумати про те, щоб в майбутньому можна було використовувати якiсь просунутi форми кооперацiї, зокрема кооперацiю i в газовiй сферi", - сказав президент РФ.

"Тому будьте в контактi, i працюйте з вашими партнерами, вашими колегами", - додав вiн.

Медведєв не хоче одностороннього перегляду газових угод


Новини Статті Аналітика
Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Росія з Україною можуть об’єднати авіаактиви Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів Вплив інновацій на попит і пропозицію енергоресурсів ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ ДВАДЦАТЬ ТРИЛЛИОНОВ ЧЁРНЫХ ВТОРНИКОВ
Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу Kulczyk Oil почав буріння на родовищі газу "Ольгівській-14" в Україні "ОАК-Антонов" можуть передати виробничі активи авіабудівних підприємств Росії та Україні Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.) Фондовый рынок: премаркет от интернет-брокера iTrader (19.04.)
Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Росія може експортувати 20 мільйонів тонн зерна Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну Білоруські компанії мігрують в Росію і Україну I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 06.06.2012
Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС Росія перегляне ціну газу в обмін на ГТС МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу МВФ дозволив почекати з підняттям цін на газ в обмін на Пенсійну реформу I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 01,06.2012
Shell буде шукати на Харківщині газ Shell буде шукати на Харківщині газ Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром Фірташ має непогані перспективи захопити український хімпром I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012 I-NVEST: Утренний комментарий от 31.05.2012

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Ніколи, ніколи, ніколи не здаватися - що б не трапилося!

Уїнстон Черчілль
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
 
 
Створення сайту - Іннеті