Інвестиції.орг

Kyiv, Dec 05 16:41 | London, Dec 05 14:41 | New York, Dec 05 10:41
Shanghai, Dec 05 22:41 | Tokyo, Dec 05 23:41 | Sydney, Dec 06 01:41

Епоха нової резервної валюти8 березня 2011 в 17:07 - Ілона Чіркова


Епоха нової резервної валюти

Про перспективи долара й можливості дефолта США розмірковує начальник управління інвестиційно-банківських послуг одного з банків Ерік Найман.Боргова піраміда довгий час трималася на доларах США, що постійно друкуються.

Раніше ситуація вирішувалася за рахунок торговельного балансу: США платили доларами за імпортовані товари. Однак зараз уже у світі немає такої кількості грошей, що дозволило б цей американський борг рефінансувати, стара схема продажу доларів усьому світу не працює.

США зараз, у першу чергу, стурбовані державним боргом. Для корпоративного приватного боргу вони будуть просто друкувати долари й через пряме кредитування ФРС США віддавати їх у комерційні банки, такі, як Citigroup, рефінансуючи погані кредити, вважає Найман. США не оголосять дефолт, вони просто надрукують долари.

До 1 січня 2008 року, США друкували долари, які забезпечувалися емісією державних цінних паперів. Однак з 1 січня 2008 року по сьогоднішній день навіть це забезпечення скоротилося у два рази.

Сьогодні наявний долар забезпечений тільки на 50% державними паперами США, все інше - це вкладення в Freddie Mac, Fannie Mae.

Недавно була зустріч G20, нагадує Найман, і схоже, до квітня готується нова резервна валюта.

Невідомо, як вона буде названа, але вона буде в собі сполучати долари, євро, японські ієни, швейцарські франки, британські фунти й, може бути, інші валюти, наприклад китайський юань.

Вона буде виконувати функції світової резервної валюти, говорить економіст, на зразок SDR - спеціальних прав запозичення, внутрішньої валюти МВФ.

Може бути, що саме SDR і стане новою резервною валютою. Долар свій статус світової резервної валюти вже втратив, і зараз тільки справа часу, коли цей статус одержить інша одиниця.

Самі американці зараз жартують, що вони живуть в USSA - United Socialists States of America.

Це закономірне повернення до активного втручання держави в економіку. "Невидима рука ринку" уже не працює.

Долар проти євро буде падати. А тому що інфляція в США буде рости, це приведе до втечі від долара, у тому числі проти євро.

Епоха нової резервної валюти


Новини Статті Аналітика
У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах У США зріс дохід від реклами в кінотеатрах Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Впевненість у непевності. Курс гривні не застрахований від падіння Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket Обзор фондового рынка 14.07.2011_PreMarket
Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Ціни на харчі до 2030 року зростуть удвічі Заробіток на аукціонах Заробіток на аукціонах Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ Огляд вітчизняного фондового ринку за 10.05.2011 від ІГ Сократ
У Штатах почали розраховуватись золотом У Штатах почали розраховуватись золотом Переваги власного бізнесу Переваги власного бізнесу Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції Огляд ринків Азіатсько-Тихоокеанського регіону за 15.04.2011. Китай публікує дані про високі темпи інфляції
НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику НБУ запевняє, що у своп-операціях немає ризику Актуальні напрями інвестиційних проектів Актуальні напрями інвестиційних проектів Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка Огляд європейських ринків за 29.03.2011. Різноспрямована динаміка
Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Мінекономіки Білорусі чекає розгону інфляції до 33-39% Деякі поради інвестору Деякі поради інвестору Тижневий огляд фінансових ринків України Тижневий огляд фінансових ринків України

Завантаження коментарів...

Назад

Новини
Інвестування
Аналітика
 
Купити рекламу на порталі ІНВЕСТИЦІЇ.орг


 
Економічний календар
Інвестиційні проекти
Каталог підприємств
Оголошення

Фраза дня

Краще бути м'яким і твердим зовні всередині, ніж твердим зовні і м'яким всередині.

Лао Цзи
Економічний календар
 
 
Підписатись на матеріали

Тут ви можете підписатись на отримання матеріалів на електронну пошту, введіть свою електронну пошту


  

ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС 'ІНВЕСТИЦІЇ' - ЦЕ НАЙСВІЖІША ТА НАЙАКТУАЛЬНІША ІНФОРМАЦІЯ З ІНВЕСТИЦІЙНИХ РИНКІВ
   
ІНФОРМАЦІЯ ІНВЕСТУВАННЯ ІНДИКАТОРИ  УКРАЇНА ІНДИКАТОРИ  СВІТ Послуги
    Створення сайту - Іннеті